streda , 21 november 2018
Home / POLITIKA / Odpoveď psychiatra naostro: Matovičovi asi preskočilo

Odpoveď psychiatra naostro: Matovičovi asi preskočilo

V normálnej práci by za absencie dostal padáka. Čo sa udeje v parlamente?

Poslanec Igor M. včera zvolal tlačovku na ktorej oznámil, že už nebude chodiť do práce – parlamentu. Na tlačovke tiež vyhlásil, že „Keď tam prídem, prídem ako slobodný človek,“. „Nebudem viac chodiť do parlamentu ako podriadený a poskok toho psychopata,“ povedal Matovič na adresu Andreja Danka.

Igor M. tiež oznámil novinárom, že „Venčil som nášho psa a pristúpil ku mne pán, o ktorom som si najskôr myslel, že mi chce podať ruku. Stiskol mi ju veľmi pevne, vulgárne ma oslovil a povedal: „Do pondelka máš termín a vypadneš odtiaľ. Inak ti nájdem sám vlak. My ťa vyhadzovať nebudeme.“

Matovič sa pri týchto vetách neubránil slzám a chvíľku mal problém pokračovať. Poslanec naznačil súvislosť s nevyjasnenou smrťou exposlanca Františka Gauliedera.

Podľa Matoviča je za tým predseda parlamentu Andrej Danko, ktorého niekoľkokrát nazval psychopatom. „Možno to bol nejaký iný mafoš, možno Bugár, možno sú v tom spolu, neviem,“ dodal opozičný poslanec.

Oslovili sme viacerých psychiatrov ako hodnotia vystúpenie Igora M.

Viacerí sa zhodli, že Igor M. akoby vykazoval „znaky nejakej psychickej poruchy.“

„Nepovedal by som, že je PSYCHOŠ, ale jeho správanie je naozaj veľmi neštandartné,“ uviedol jeden z oslovených odborníkov.

Ďalší psychiater si servítku pred ústa vôbec nedával a len stroho skonštatoval, že „Matovičovi asi preskočilo“. „Väčšina slovenských vrcholových politikov vykazuje znaky psychických porúch, ale to, čo predvádza Matovič, je buď zámer alebo naozaj diagnóza na liečbu,“ dodal na záver.

exred.

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

DANKOVCI podporujú ORBÁNA a POĽSKO. SNS je za jednotu Európskej únie

Skupina poslancov Slovenskej národnej strany na čele s Jaroslavom Paškom predloží na najbližšej schôdzi NR SR …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *