Home / POLITIKA / Sexuálny úchyl Slota a domáci násilník Kotleba

Sexuálny úchyl Slota a domáci násilník Kotleba

Vraj sa začala predvolebná kampaň a média začali štvať. DENNÍK POLITIKA uverejnil správu o policajnom zásahu u Kotlebu. Vraj ho tým špiníme. Dostali sme do redakcie výhražné správy, útoky plné vulgarizmov. Uvedieme teda veci na pravú mieru.

Informáciu sme dostali od suseda ako tipydodennika@dennikpolitika.sk

Overovali sme si jej pravdivosť u ďalších ľudí. Okrem oznamovateľa suseda nám túto informáciu potvrdili ďalší traja ľudia. Požiadali sme o stanovisko aj pána Kotlebu. Ako obvykle, pán Kotleba nereagoval. A tu vidíme zásadný rozdiel ako reaguje Kotleba a iní politici. Posledným príkladom je Slota. O Slotovi píše Nový čas takto: Polícia v Žiline sa zaoberá prípadom, aký na Slovensku nemá obdobu!
Riešia trestné oznámenia na bývalého predsedu SNS Jána Slotu (62) pre údajné zneužitie dvoch dievčat (15, 16). Podľa výpovede jednej zo školáčok ju Ján Slota mal opiť a potom sexuálne zneužiť. Niečo podobné sa malo stať aj ďalšej dievčine. Polícia existenciu trestných oznámení potvrdila. Samotný Slota označuje obvinenie dievčat za výmysel. Priznal však, že ich pozná. 

Slota však zaregaoval a normálne odpovedal na otázky novinára a dal svoje stanovisko. Nesúhlasí s oznámením a reagoval: „Je to klamstvo, sprostota, absolútna hlúposť a pravda sa vyšetrí a dokáže. V pondelok mám rozvod a neželám si, aby takéto veci o mne vyšli pred pojednávaním na súde. Je to do neba volajúci nezmysel. Ja som od polície stále neobdržal informáciu, že bolo na mňa podané trestné oznámenie. Moravčík (hovorca polície) potvrdil iba, že boli podané na mňa dve trestné oznámenia, ale nič viac, že v akej veci.“

Kotleba však na našu slušnú žiadosť o stanovisko neragoval. A preto trváme na informácii ako sme ju uviedli:

Krik a hádky u Kotlebovcov (bystrický župan tam býva zo svojou manželkou Frederikou) nie sú ničím ojedinelým a podľa susedov hádky a krik (hlavne Frederiky) je častým koloritom ich spoločného života. V noci 18. novembra to však prekonalo aj bežný štandard a susedia museli zavolať asistenciu výjazdovej jednotky polície. Všetko sa udialo v noci po 23:00. Kotleba ani jeho manželka na policajnú stanicu neboli predvedení. 

Nie je chyba DENNÍKa POLITIKA, že uverejníme pravdivú informáciu. Chyba je niekde inde. Alebo možno jednoducho Kotleba sa riadil len heslom: „Kto mlčí, ten svedčí“ a preto Sexuálny úchyl Slota dávame do úvodzoviek a domáci násilník Kotleba je bez úvodzoviek.

Čitateľom DENNÍKa POLITIKA oznamujeme, že uverejníme každú pravdivú informáciu, tip, ktorý dostaneme do redakcie ako tipydodennika@dennikpolitika.sk   Je jedno, či sa tip bude týkať Kotlebu, Kollára, Slotu, Fica, Mečiara, Dzurindu, Bugára, Matoviča. Je nám to úplne jedno, lebo sme DENNÍK POLITIKA a pravdivo, slobodne, nezávisle a nestranne píšeme predovšetkým o politikoch a veciach s tým spojenými. Bez ohľadu na farbu trička modrého, zeleného, žltého, ružového, červéného.

Tí, čo to nechápú asi majú „zelený mozog“ a môžu čítať správy hocikde inde. Nikoho nenútime čítať DENNÍK POLITIKA a preto by sme boli radi, aby ste sa v diskusiách pod článkami zdržali vulgarizmov (týka sa to hlavne zelených mozgov). Nechceme nikoho cenzúrovať, ale vulgarizmy pod článkami majú svoju mieru.

Naozaj v dobrom pre niektorých čitateľov DENNÍKa POLITIKA: Ak s nami nesúhlasíte a nechcete ani normálne diskutovať, choďte inde. Je demokracia ale nešpiňte diskusie vulgarizmami a vyhrážkami.

Ďakujeme.

v mene redakcie DENNÍKa POLITIKA

Marian Zaboj

redaktor

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Krajská prokuratúra odmietla trestné oznámenie strany Demokrati o nezákonnom použití paragrafu 363 (video)

Predmetom trestného oznámenia je činnosť policajnej inšpekcie známej ako Oblúk.

4 komentáre

 1. Ukludnite sa chlapci. Aj suloz s nejakymi mladymi kockami je vlastne boj proti Amerike. Tieto zbrane pouzival Ing.Slota viac ako 20 rokov a dosiahol nebyvale uspechy. Dalsou zbranou je alkohol – alkohol pomohol sovietskej armade zvitazit vo Velkej Vlasteneckej Vojne ako aj na domacom fronte. Namieto „katusi“alebo T34 sa podme riadne najebat a vsetko sa vyriesi samo. Tak uvazuje Ing.Slota a postupne to prebera (bez toho alkoholu) aj Marian. Ten sa koncentruje na kvalitnu suloz, ktorej uz Ing.Slota nie je schopny.

 2. Su tu mozne viacere scenare. Bud je to vymysleny clanok, nevedno kto za nim stoji (ale je mozne ze nejaki izraelski chazari ako Lipsic, Butora), alebo sa to tam vazne stalo, cize nejake konflikty a hadky ako v kazdej domacnosti a samozrejme zavistlivi susedia nenavistni voci Kotlebovi z miernej vymeny nazorov urobili takyto scenar. Ved na susedu co krici na deti mozem aj ja zavolat policiu…. Ale je tu aj dalsi fakt, o ktorom som uvazoval uz dlhsie, ze Frederika je nasadena….podobne ako mnoho inych zien bolo podstrcenych takymto revolucionarom s cielom znicit ich….

  • Informaciu potvrdili dvaja susedia z domu na Magurskej ulici. Jasne, ze sa jedna o uplne beznu zalezitost, ktora sa moze stat komukolvek. V kazdom pripade je to fakt. Sused z nizsieho poschodia sa dokonca pokusil nahrat prichod policajtov na svoj telefon. Frederika urcite ziadna agentka nie je.

 3. Marian Zaboj Redaktor

  Oznamujeme čitateĺom DENNÍKa POLITIKA, že FB dnes (22.11.2015) blokol zdieľanie tohto nášho článku  DENNÍK POLITIKA – VŽDY A VŠADE PRVÝ. Argumenty a fakty. Zároveň FB blokol aj zdieľanie všetkých ďalších článkov z DENNÍKa POLITIKA.  Hackeri tiež napádajú náš web. Náš web je 
  https://www.dennikpolitika.sk
  INFORMUJTE nás, či články z DENNÍKa POLITIKA
  môžete
  alebo nemôžete
  zdieľať na
  FACEBOOKu.
  Prípadne navrhnite riešenie vzniknutej situácie. Ďakujeme!!!
  tipydodennika@dennikpolitika.sk
  Svedčí to jednoznačne o tom, že podávaním pravdivých nestranných a nezávislých správ sme šliapli na kurie oko viacerým. Naši spoulpracovníci zisťujú, komu až tak veľmi DENNÍK POLITIKA vadí.
  Budeme vás priebežne informovať. Peknú nedeľu praje 
  redakcia DENNÍKa POLITIKA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *