Home / SLOVENSKO / HORÚCA SPRÁVA: POLICAJNÝ ZÁSAH U KOTLEBU – DOMÁCE NÁSILIE !!

HORÚCA SPRÁVA: POLICAJNÝ ZÁSAH U KOTLEBU – DOMÁCE NÁSILIE !!

Večer 18. novembra v neskorých nočných hodinách riešila banskobystrická polícia jeden z mnohých konfliktov u Kotlebovcov v ich byte na Magurskej ulici na banskobystrickom sídlisku Sásová.

Krik a hádky u Kotlebovcov (bystrický župan tam býva zo svojou manželkou Frederikou) nie sú ničím ojedinelým a podľa susedov hádky a krik (hlavne Frederiky) je častým koloritom ich spoločného života. V noci 18. novembra to však prekonalo aj bežný štandard a susedia museli zavolať asistenciu výjazdovej jednotky polície. Všetko sa udialo v noci po 23:00. Kotleba ani jeho manželka na policajnú stanicu neboli predvedení.

Frederika Pospíšilová – Kotlebová je známa svojou prudkou povahou, ako aj nezvládnuteľnými záchvatmi hnevu a jej hlas sa Magurskou ulicou ozýva celkom pravidelne. Ona sama Kotlebu často obviňovala z domáceho násilia, ale susedia dávajú skôr za vinu Frederike, ktorá má povesť nevychovanej a arogantnej osoby.

Loading…

Kontaktovali sme aj  župana BBSK Ing. Mgr. Mariána Kotlebu, aby sa k „domácemu násiliu“ vyjadril. Župan sa k sporom s Frederikou nevyjadril.

Marian Kotleba (37) si vzal za manželku mladučkú Frederiku Pospíšilovú (19) z Kežmarku pred dvoma rokmi. Hrdličkovanie mladých zaľubencov sa tak asi skončilo. Vývoj vzťahu Mariána a Frederiky budeme sledovať ďalej 🙂 

Frederika Kotlebová rod. Pospíšilová nastúpila do zamestnaneckého pomeru v Baskobystrickej regionálnej správe ciest, a.s. na post referenta pre oznamovanie protispoločenskej činnosti v polovici februára tohto roku. Oznámenie na protispoločenskú činnosť (domáce násilie) však nepodala Frederika, ale susedia kotlebovcov na Sásovej, ktorí už nevydržali hádky a krik župana a jeho manželky.
Ďakujeme všetkým sympatizantom DENNÍKa POLITIKA, ktorí nám zasielajú exkluzívne a horúce tipy do redakcie – mail: tipydodennika@dennikpolitika.sk

autor: mib

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA – TU

DENNÍK POLITIKA vznikol ako projekt skupiny nezávislých novinárov a podnikateľov s cieľom zaplniť medzeru na mediálnom trhu a poskytovať správy v takej podobe, ako boli prijaté. V praxi to znamená, že prijatá správa sa nekomentuje (ak sa nejedná o komentár), ale sa podáva v tej podobe, ako bola získaná. Nechávame na čitateľovi, aby si vytvoril svoj vlastný názor. Správy necenzurujeme a necenzurujeme a ani nelimitujeme diskusiu. V tomto sme na európskom mediálnom trhu ako jediní, čo je tvrdenie, ktoré môžeme spoľahlivo dokázať. Veríme totiž, že sloboda slova je absolútna a nie relatívna, ako to je zakotvené v trestnom zákone takmer všetkých európskych krajín, vrátane Slovenska. Ak niekto zaručuje slobodu slova, ale obmedzuje ju tým, že tresce prejavy neznášanlivosti, útoky na inú rasu, náboženstvo, či etnickú skupinu – vlastne tú deklarovanú slobodu slova ruší. Kto totiž určuje ČO JE NEZNÁŠANLIVOSŤ a ČO JE ÚTOK NA INÚ ETNICKÚ SKUPINU? Zase len niekto konkrétny a robí to po línii svojich záujmov.

Poskytujeme priestor KAŽDÉMU, každej politickej strane – a čitatelia si určite všimli, že v tomto nerobíme rozdiel. Môže niekoho nahnevať, že dávame priestor niekomu, kto kritizuje jeho postoje, ale na druhej strane dáme priestor aj na reakciu, či na vlastný príspevok. Doteraz sme ešte NIKOHO neodmietli.

Vieme o tom, že náš denník nie je pre každého. Z tohto predpokladu sme aj vychádzali. Nie každý si chce myšlienky a správy utrieďovať sám. Sú ľudia, čo potrebujú spriaznenosť a pocit spolupatričnosti. DENNÍK POLITIKA je však pre týchto ľudí sklamaním. Poskytuje priestor pre každého a je jednak VÝBEROM informácií z celého sveta a na druhej strane FÓROM na vyjadrovanie pre čitateľov.

Ak sa niekomu zdá, že informácie, ktoré uverejňujeme sú nepravdivé, zavádzajúce a zbytočne škandalózne – mimo realitu, na to máme jednu odpoveď: Môže sa stať aj to. Tak ako všade inde, aj my máme rôzne zdroje informácií, externých spolupracovníkov a chyba sa môže stať. Na druhej strane uverejňujeme informácie, ktoré neuverejní NIKTO a to preto, že má strach alebo sa snaží ich zamlčať.

Čitatelia určite vedia o existencii WIKILEAKS. Jedná sa o sumár neuveriteľne znejúcich faktov a mnoho ľudí tieto informácie nikdy nevidelo. Môžu im veriť a nemusia, nič menej tieto informácie existujú a veľmi pravdepodobne sú aj pravdivé.

Pravda zvykne bolieť najviac. To je fakt, s ktorým sme počítali pri tvorbe nášho denníka, ale práve v tomto sme sa rozhodli nespraviť ústupok a presadzovať nezávislé informovanie a slobodu slova.

Na záver:

Chcete nám pomôcť skvalitniť a zlepšiť DENNÍK POLITIKA? Chcete nám pomôcť informovať verejnosť NESTRANNE, SLOBODNE A NEZÁVISLE ešte lepšie?

Uvítame pomoc stálych prekladateľov (angličtina, francúzština, španielčina, ruština, nemčina, prípadne aj iné jazyky), tvorcov videí, grafikov, informačných analytikov, autorov článkov, programátorov, študentov žurnalistiky, novinárov, jazykových korektorov/korektorky, proste každého, kto chce nejakým rozumným spôsobom zlepšiť obsah DENNÍKA POLITIKA.

Ozvite sa nám na:

redakcia@dennikpolitika.sk

alebo na FB

Loading…

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Na východe Slovenska havaroval linkový autobus, skončil v poli (foto)

Na mieste zasahovalo osem hasičov s tromi kusmi techniky.

3 komentáre

 1. Marian by mal viac sulozit. Myslim ze problem spociva v tom ze zvykne Frederiku sulozit len dva krat do tyzdna a to je na takuto kocku malo. Odporucam minimalne zdvojnasobit pocet sulozi za tyzden a striedat techniky. Naucit by ho to mohol Ing. Jan Slota. Velkou odbornickou na suloz je aj Anna Belousovova – Malikova. Viac nic nedokazem poradit a to som siahol na dno mojich vedomosti.

 2. Môj nazor na p. Kotlebu je super dobry verim mu je sikovny na rozdiel od nasich politikov .Ja mu drzim palce len tak dalej.

 3. Marian Zaboj Redaktor

  Oznamujeme čitateĺom DENNÍKa POLITIKA, že FB dnes (22.11.2015) blokol zdieľanie tohto nášho článku  DENNÍK POLITIKA – VŽDY A VŠADE PRVÝ. Argumenty a fakty. Zároveň FB blokol aj zdieľanie všetkých ďalších článkov z DENNÍKa POLITIKA.  Hackeri tiež napádajú náš web. Náš web je 
  https://www.dennikpolitika.sk
  INFORMUJTE nás, či články z DENNÍKa POLITIKA
  môžete
  alebo nemôžete
  zdieľať na
  FACEBOOKu.
  Prípadne navrhnite riešenie vzniknutej situácie. Ďakujeme!!!
  tipydodennika@dennikpolitika.sk
  Svedčí to jednoznačne o tom, že podávaním pravdivých nestranných a nezávislých správ sme šliapli na kurie oko viacerým. Naši spoulpracovníci zisťujú, komu až tak veľmi DENNÍK POLITIKA vadí.
  Budeme vás priebežne informovať. Peknú nedeľu praje 
  redakcia DENNÍKa POLITIKA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *