Home / POLITIKA / Putinov rozkaz: Pomôžeme Francúzom zničiť islamských teroristov. Islamisti Rusom: Zabijeme vás!

Putinov rozkaz: Pomôžeme Francúzom zničiť islamských teroristov. Islamisti Rusom: Zabijeme vás!

Ruský prezident Vladimir Putin nariadil včera ruskej armáde, aby spolupracovala s Francúzskom ako so spojencom v spoločnej protiteroristickej operácii v Sýrii. Oznámila to tlačová agentúra DPA.

Podľa agentúry Reuters tomuto rozhodnutiu predchádzal telefonický rozhovor Putina s francúzskym prezidentom Francoisom Hollandom, v ktorom sa dohodli na koordinácii svojich armád v boji s extrémistickým Islamským štátom.

Ruské štátne médiá následne informovali, že francúzskej lietadlovej lodi bude v pokračujúcich operáciách v Sýrii asistovať ruská vojenská loď Moskva.

Vo vysielaní televízie Putin dnes vyhlásil, že Rusko dopadne tých, ktorí vyhodili do vzduchu ruské dopravné lietadlo v Egypte a že zintenzívni svoj boj s islamistami v Sýrii. Ruskému námorníctvo prikázal nadviazať kontakt s francúzskou lietadlovou loďou v regióne a správať sa k nej ako ku spojencovi. Povedal tiež, že Rusko by mohlo s francúzskym námorníctvom rozpracovať spoločný plán boja v Sýrii.

Reakcia islamistov nenechala na seba dlho čakať a prostredníctvom internetu dnes poslali krátky odkaz Putinovi a Rusom: We will kill you !!! – Zabijeme vas !!!

tipy do denníka

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ruské útoky zranili najmenej päť ukrajinských civilistov

Informovali o tom miestni predstavitelia.

Jeden komentár

 1. Marian Zaboj Redaktor

  Oznamujeme čitateĺom DENNÍKa POLITIKA, že FB dnes (22.11.2015) blokol zdieľanie tohto nášho článku  DENNÍK POLITIKA – VŽDY A VŠADE PRVÝ. Argumenty a fakty. Zároveň FB blokol aj zdieľanie všetkých ďalších článkov z DENNÍKa POLITIKA.  Hackeri tiež napádajú náš web. Náš web je 
  https://www.dennikpolitika.sk
  INFORMUJTE nás, či články z DENNÍKa POLITIKA
  môžete
  alebo nemôžete
  zdieľať na
  FACEBOOKu.
  Prípadne navrhnite riešenie vzniknutej situácie. Ďakujeme!!!
  tipydodennika@dennikpolitika.sk
  Svedčí to jednoznačne o tom, že podávaním pravdivých nestranných a nezávislých správ sme šliapli na kurie oko viacerým. Naši spoulpracovníci zisťujú, komu až tak veľmi DENNÍK POLITIKA vadí.
  Budeme vás priebežne informovať. Peknú nedeľu praje 
  redakcia DENNÍKa POLITIKA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *