piatok , 25 septembra 2020
Home / POLITIKA / Hitler o nemeckom ministrovi: Odviesť toho sráča a impotenta k múru!

Hitler o nemeckom ministrovi: Odviesť toho sráča a impotenta k múru!

Nemecký minister zahraničných vecí dnes povedal, že jeho krajina sa nezúčastní na leteckých útokoch proti extrémistickému Islamskému štátu v Sýrii. Hitler by poslal takéhoto nemeckého ministra asi okamžite k múru!

To by bol asi rozkaz vodcu po týchto vyhláseniach súčasného nemeckého ministra zahraničných vecí. Kancelárke Merkelovej to však zjavne nevadí a svojho ministra podporuje rovnako, ako podporuje príchod utečencov (teroristov) do Nemecka a Európy.

Frank-Walter Steinmeier včera po rokovaní so svojím cyperským kolegom uviedol, že “nedáva zmysel, aby sme sa pripojili ku 16 krajinám, ktoré už letecky útočia” v Sýrii. Informovala o tom tlačová agentúra AP.

Minister povedal, že rozhodnutie Nemecka poskytnúť zbrane a vojenský výcvik kurdským bojovníkom bojujúcim s Islamským štátom v severnom Iraku je “tá správna stratégia”, pretože nielenže tam udržali frontovú líniu, ale tiež dosiahli “malé územné zisky”.

Ešte šťastie, že americký prezident Obama má iný uhol pohľadu ako Nemci.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Neďaleko Istanbulu udrelo zemetrasenie, ľudia v panike vybiehali na ulice

Zemetrasenie nastalo o 16:38 miestneho času (15:38 SEČ, pozn.), jeho epicentrum bolo v Marmarskom mori pri meste Marmaraereglisi a pocítili ho aj obyvatelia 15-miliónového Istanbulu a priľahlých regiónov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *