štvrtok , 20 februára 2020
Home / POLITIKA / Hitler o nemeckom ministrovi: Odviesť toho sráča a impotenta k múru!

Hitler o nemeckom ministrovi: Odviesť toho sráča a impotenta k múru!

Nemecký minister zahraničných vecí dnes povedal, že jeho krajina sa nezúčastní na leteckých útokoch proti extrémistickému Islamskému štátu v Sýrii. Hitler by poslal takéhoto nemeckého ministra asi okamžite k múru!

To by bol asi rozkaz vodcu po týchto vyhláseniach súčasného nemeckého ministra zahraničných vecí. Kancelárke Merkelovej to však zjavne nevadí a svojho ministra podporuje rovnako, ako podporuje príchod utečencov (teroristov) do Nemecka a Európy.

Frank-Walter Steinmeier včera po rokovaní so svojím cyperským kolegom uviedol, že “nedáva zmysel, aby sme sa pripojili ku 16 krajinám, ktoré už letecky útočia” v Sýrii. Informovala o tom tlačová agentúra AP.

Minister povedal, že rozhodnutie Nemecka poskytnúť zbrane a vojenský výcvik kurdským bojovníkom bojujúcim s Islamským štátom v severnom Iraku je “tá správna stratégia”, pretože nielenže tam udržali frontovú líniu, ale tiež dosiahli “malé územné zisky”.

Ešte šťastie, že americký prezident Obama má iný uhol pohľadu ako Nemci.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Dvaja chlapci z Walesu týrali jahňa a nakoniec mu vypichli oči, dievčatá sa na tom smiali

Waleská polícia vyhlásila, že hoci s krutosťou prichádza do styku každý deň, takto surové správanie sa detí ju šokovalo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *