Home / SLOVENSKO / Voľby by podľa prieskumu tesne vyhral Hlas pred Smerom, do parlamentu by sa dostalo aj KDH

Voľby by podľa prieskumu tesne vyhral Hlas pred Smerom, do parlamentu by sa dostalo aj KDH

6.3.2022 (Webnoviny.sk) – Ak by sa parlamentné voľby konali na prelome februára a marca, vyhrala by ich strana Hlas – sociálna demokracia so ziskom 18,5 percenta hlasov. Vyplýva to z prieskumu agentúry Focus, ktorý zverejnila televízia Markíza v diskusnej relácii Na telo. Podľa prieskumu, ktorý agentúra robila od 22. februára do 1. marca by sa do parlamentu dostalo spolu osem politických subjektov.

Na druhom mieste by podľa prieskumu skončil Smer – sociálna demokracia so ziskom 15,6 percenta. Nasledujú strana Sloboda a Solidarita (12 percent), Progresívne Slovensko (8,1 percenta), hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti OĽaNO (7,8 percenta), Republika (7 percent) a Sme rodina (6,3 percenta). Do zákonodarného zboru by sa podľa prieskumu dostalo aj KDH so ziskom šesť percent hlasov.

Naopak, pred bránami parlamentu by ostala strana Aliancia (4,6 percenta), Ľudová strana Naše Slovensko (3,8 percenta), Slovenská národná strana (3,8 percenta) ako aj koaličná strana Za ľudí (2,7 percenta).

Viac k témam: Volebný prieskum
Zdroj: Webnoviny.sk – Voľby by podľa prieskumu tesne vyhral Hlas pred Smerom, do parlamentu by sa dostalo aj KDH © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Sulík by mal podľa Tarabu prestať klamať a verejne oznámiť, či zahlasuje za predčasné voľby

Tomáš Taraba tvrdí, že SaS nechce svojimi hlasmi podporiť predčasné voľby, aj keď Sulík bol ochotný sa o predčasných voľbách baviť.

9 komentárov

 1. Pôžička bez odôvodnenia
  Požičajte si až 100 000 eur bez ručenia a dokladovania príjmu. Pre zamestnancov, dôchodcov, živnostníkov, podnikateľov, opatrovateľky. Rýchlo sa vybavte. S možnosťou predčasného splatenia. Pre celé Slovensko.
  E-mail: michelexcelle@gmail.com

 2. Super ponuka pre celé Slovensko.
  Najľahšia pôžička od 1000 do 18 000 €,
  Manželská pôžička od 1000 do 32 000 €,
  Pôžička na auto od 1500 do 20000 €,
  Účelová pôžička na rekonštrukciu nehnuteľnosti od 5 000 do 50 000 € bez založenia nehnuteľnosti,
  Hypopôžička na čokoľvek od 2000 do 200000 €
  E-mail: serranosoledadortuno@gmail.com

 3. Fabiánová Slávka

  Ponúkam veľmi spoľahlivé a seriózne pôžičky …

  Dobrý deň pán / pani
  Som fyzická osoba zo Slovenska, ekonomický subjekt, nie zahraničný podvodník. Ponúkam vám možnosť získať pôžičku pre každú serióznu osobu, ktorá mi dokáže splatiť. Ak sa cítite v núdzi alebo máte problém s peniazmi, môžem vám poskytnúť čiastku 1 000 až 100 000 eur so sadzbou 2%, krátkodobé a dlhodobé pôžičky, moje podmienky sú veľmi jasné a jednoduché. Ak to nemyslíš vážne, nezostaň.Kontaktujte ma na mojej emailovej adrese a ja vám pošlem podrobnejšie podmienky: slavkafabianovazet@gmail.com

 4. Pôžičky a úvery, hypotéky a iné.
  Pôžičky a úvery na kúpu domu, rekonštrukciu, auto, založenie živnosti alebo živnosti a dostupnosť hypotekárnych úverov a iné. kontaktujte prosím

 5. Pôžičky a úvery, hypotéky a iné.
  Pôžičky a úvery na kúpu domu, rekonštrukciu, auto, založenie živnosti alebo živnosti a dostupnosť hypotekárnych úverov a iné. kontaktujte prosím e-mail: naglmartin11@gmail.com

 6. Marcela KREJSOVÁ

  Ponúkame výhodné riešenia dlhov, exekúcií, nevýhodných úverov.

  Osobné pôžičky * Podnikateľské pôžičky * Pôžičky na bývanie * Poľnohospodárske pôžičky * Pôžičky na vzdelávanie * Konsolidácia dlhu * Pôžička na nákladné autá * Pôžička na auto * Hotelová pôžička * Refinančná pôžička* Rizikový kapitál * Investičné pôžičky * Pôžička na konsolidáciu dlhu * Pôžička na inovácie * Pôžička na dlh* Pôžičky na začatie podnikania. Požičať si môžete od 2000 EUR do 2 miliónov EUR. v závislosti od vašich potrieb. S 3% úrokovou sadzbou. Kontakt: marcela.krejsova01@gmail.com

 7. Tradingcompanyltd

  Bitmain E9 with PSU
  Condition – New
  New Miners (In-Stock) – Shipped from our China or Hong Kong warehouses

  BITMAIN ANTMINER E9 ETH/ETC Ethereum Miner 2.4Gh/s with PSU from Bitmain mining EtHash algorithm with a maximum hashrate of 2.4Gh/s for a power consumption of 1920W.

  STOCK NEW BITMAIN ANTMINER E9 ETH/ETC Ethereum Miner 2.4Gh/s with PSU
  Hashrate Performance:2400 MH/s
  Warranty:Manufacturer 1-year
  Algorithms:Ethash / Etchash (Ethereum, Ethereum Classic etc.)
  Weight:17.7 KG
  Memory:6GB
  Power 2556W
  Voltage 12V
  ( $5549 US ) whatsappss+86 171 5640 3202

 8. haviarova jarmila

  Potrebujete peniaze? Môžete sa obrátiť na nás. Ponúkame najľahšie pôžičky do 50 000 Eur bez ručiteľa a pôžičky na bývanie do 100 000 Eur bez založenia nehnuteľnosti. Platí pre celú SR, s peniazmi do 24 hodín. Info online:

 9. haviarova jarmila

  Potrebujete peniaze? Môžete sa obrátiť na nás. Ponúkame najľahšie pôžičky do 50 000 Eur bez ručiteľa a pôžičky na bývanie do 100 000 Eur bez založenia nehnuteľnosti. Platí pre celú SR, s peniazmi do 24 hodín. Info online: Potrebujete peniaze? Môžete sa obrátiť na nás. Ponúkame najľahšie pôžičky do 50 000 Eur bez ručiteľa a pôžičky na bývanie do 100 000 Eur bez založenia nehnuteľnosti. Platí pre celú SR, s peniazmi do 24 hodín. Info online: haviarova768@gmail.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.