Home / SVET / Muž vtrhol do dvoch škôl a spustil streľbu, útok si vyžiadal mŕtvych aj zranených (video)

Muž vtrhol do dvoch škôl a spustil streľbu, útok si vyžiadal mŕtvych aj zranených (video)

25.11.2022 (Webnoviny.sk) – Streľba v dvoch školách v Brazílii si v piatok vyžiadala troch mŕtvych a 11 zranených. Strelec v nepriestrelnej veste vyzbrojený poloautomatickou zbraňou vtrhol do verejnej aj do súkromnej školy v meste Aracruz v štáte Espírito Santo, uviedol štátny úrad pre verejnú bezpečnosť. Bezprostredne nebolo jasné, či úrady strelca chytili.

Medzi mŕtvymi sú dvaja učitelia a študent. Tajomník pre verejnú bezpečnosť Márcio Celante informoval, že medzi zranenými je deväť inštruktorov.

Strelec mal zahalenú tvár, takže je jeho identifikácia náročná, povedal Celante. Polícia podľa jeho slov vyšetruje, či mu niekto pomáhal.

Viac k témam: Streľba v škole, Úmrtia
Zdroj: Webnoviny.sk – Muž vtrhol do dvoch škôl a spustil streľbu, útok si vyžiadal mŕtvych aj zranených (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Rusi zaútočili na Chersonskú oblasť 60-krát za jeden deň, bombardovanie spôsobilo aj požiar školy

V sobotu pri útokoch ruských síl jeden človek v Chersonskej oblasti zomrel a ďalší bol zranený.

Jeden komentár

  1. Volám sa BOUZEK MILAN
    z Prahy, ČR, na tejto stránke som natrafil na tohto poskytovateľa pôžičiek a rozhodol som sa kontaktovať jeho email, bol som prekvapený, keď som mu dal požadovaný dokument, zrazu mi schválili pôžičku 3 500 000 Kč, nemohol som ver tomu, že všetko funguje. Bola mi pripísaná pôžička vo výške 3 500 000 CZK, poraďte prosím každému, kto potrebuje pôžičku, aby sa obrátil na tohto súkromného veriteľa so žiadosťou o pôžičku prostredníctvom e-mailu: tomasblahuta057@gmail.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *