utorok , 22 septembra 2020
Home / SLOVENSKO / Bratislavčan prevážal obrovské množstvo anabolík, hrozí mu až dvanásť rokov za mrežami

Bratislavčan prevážal obrovské množstvo anabolík, hrozí mu až dvanásť rokov za mrežami

20.5.2020 (Webnoviny.sk) – Príslušníci finančnej správy z Colného úradu Trnava našli pri kontrole osobného vozidla na odpočívadle Červeník desaťtisíce ampuliek a piluliek s látkami s anabolickým alebo iným hormonálnym účinkom.

Vodič Audi A6 však tvrdil, že preváža prípravky proti vlhkosti. Teraz mu hrozí niekoľkoročný trest.

Ako informovala hovorkyňa finančnej správy Ivana Skokanová, 29-ročný Bratislavčan mal vo vozidle 12 krabíc prekrytých dekou, v ktorých sa nachádzalo viac ako 20 000 kusov ampuliek a 60 000 kusov piluliek s látkami s anabolickým alebo iným hormonálnym účinkom.

Príslušníci finančnej správy všetky zaistili. Pre podozrenie z ohrozovania zdravia nepovolenými liekmi, neoprávneným zaobchádzaním s liekmi, pre podozrenie z falšovania liekov a neoprávneného zaobchádzania s látkami s anabolickým alebo iným hormonálnym účinkom hrozí vodičovi trest od 3 až 8 rokov, resp. 5 až 12 rokov (v závislosti od konkrétneho rozsahu trestnej činnosti). Prípadom sa zaoberá polícia.

Viac k témam: anaboliká, lieky, zakázané látky
Zdroj: Webnoviny.sk – Bratislavčan prevážal obrovské množstvo anabolík, hrozí mu až dvanásť rokov za mrežami © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Prípad diplomovej práce Borisa Kollára neskončil, polícia začala trestné stíhanie

Najviac strán mal súčasný predseda parlamentu skopírovať od svojho školiteľa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *