utorok , 22 septembra 2020
Home / SLOVENSKO / Tchibo opäť ponúka v otvorených predajniach novinky aj výhodné zľavy

Tchibo opäť ponúka v otvorených predajniach novinky aj výhodné zľavy

20.5.2020 (Webnoviny.sk) – Fanúšikovia exkluzívnej kávy, originálnych výrobkov pre domácnosť, trendovej módy a v neposlednom rade aj milých a usmievavých predavačiek a predavačov sa už znova môžu každý pondelok tešiť na novú kolekciu, voňavú kávu a chutný koláčik.

Otvorenie obchodných centier znamená aj otvorenie predajní Tchibo. “Na Slovensku máme okrem jednej outletovej predajne v Bratislave na Obchodnej všetky prevádzky v obchodných centrách. Preto sme doteraz fungovali len online, pričom sme našim zákazníkom vychádzali v ústrety dopravou zadarmo a tiež predĺženou dobou na vrátenie tovaru až do 30. júna,” hovorí Eva Kotýnková z komunikačného oddelenia spoločnosti.

Vo všetkých osemnástich predajniach na Slovensku privíta Tchibo svojich zákazníkov 20 % zľavou na spotrebný tovar, akciou 2+1 na zrnkovú kávu, 3+1 na kapsuly Cafissimo, kávovarom Cafissimo easy za špeciálnu cenu 29 € a plnoautomatickým kávovarom Tchibo Esperto Caffé za 219 a Esperto Latte za 259 €. Ku každému zákusku tiež dostanú zákazníci kávičku espresso alebo caffè crema zadarmo. Od pondelka 25.5. tiež dostanú zadarmo hrnček na kávu ku každému nákupu nad 35 €.

Keďže kvalita sortimentu a služieb patria v Tchibo spolu so spokojnosťou a bezpečnosťou zákazníkov k základným pilierom podnikania, predaj bude stále prebiehať za dodržania všetkých odporúčaní spojených s ochranou zdravia pred COVID-19.

“Budeme, samozrejme, dbať na dodržanie pravidla 1 nakupujúci na 15 m2 a veríme, že naši zákazníci stále budú rovnako ohľaduplní voči ostatným záujemcom o nakupovanie ako doteraz. Našim zákazníkom bude k dispozícii dezinfekcia rúk, personál bude pravidelne a vo zvýšenej miere dezinfikovať predajne. Štandardne vysoké nároky Tchibo na prácu s potravinami a hygienu, nastavené už pred pandémiou, zaručujú stopercentnú bezpečnosť potravín a nápojov podávaných v našich prevádzkach. Zákazníci si tak môžu bez obáv spraviť radosť, nakúpiť kávu a spotrebný tovar, skúsiť si nové oblečenie či si vziať dobrú kávičku a zákusok na cestu mestom,” dodáva Eva Kotýnková.

Pre ochranu zdravia zákazníkov a zamestnancov zaviedlo Tchibo vo svojich predajniach tieto opatrenia:

Pred vstupom do obchodov sú vytvorené dezinfekčné zóny.
Zamestnanci pracujú vo zvýšenom hygienickom režime s rúškami, rukavicami, spravidelným umývaním a dezinfikovaním rúk ako aj všetkých úsekov predajní.
Zákazníci vstupujú do obchodu len so zakrytými dýchacími cestami (rúško, respirátor, šatka).
V obchodoch je nutné dodržiavať obmedzený počet zákazníkov a ich vzájomný odstup 2 m. Neplatí to pre rodičov s deťmi.
Skúšobné kabínky sú otvorené bez obmedzenia.
V obchodoch je uprednostnená platba kartou.
Kávové nápoje sa predávajú iba so sebou – konzumácia vo vnútorných priestoroch zatiaľ nie je možná.
V  obchodoch Tchibo, kde je možné konzumovať nápoje a zákusky vonku, sú stoly rozmiestnené s rozostupmi minimálne 2 m a stoly aj stoličky sú pravidelne dezinfikované.
Klimatizácia privádza do obchodov čerstvý vzduch, preto je možné ju v predajniach používať.
Reklamovať alebo vrátiť nevyhovujúci tovar je možné už aj priamo v predajniach. Takýto tovar je následne umiestnený do 1-dňovej karantény.

Všetky podrobnosti o nákupných miestach, otváracích hodinách, vrátení tovaru, ako aj nové kolekcie a zľavy nájdete na www.tchibo.sk.

Informačný servis

Viac k témam: káva, kávovar, PR, Tchibo
Zdroj: Webnoviny.sk – Tchibo opäť ponúka v otvorených predajniach novinky aj výhodné zľavy © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Prípad diplomovej práce Borisa Kollára neskončil, polícia začala trestné stíhanie

Najviac strán mal súčasný predseda parlamentu skopírovať od svojho školiteľa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *