štvrtok , 24 máj 2018
Home / POLITIKA / ŠOKUJÚCE: Prezident Kiska ako daňový podvodník?

ŠOKUJÚCE: Prezident Kiska ako daňový podvodník?

Slovensko sa hemží daňovými podvodníkmi. Luxusné automobily premávajú po slovenských diaľniciach v počtoch skoro ako po diaľnici v milionárskom Monaku. Kým Monako je daňovým rajom, Slovensko je rajom daňových podvodníkov.

Absolútny šok v redakcii DENNÍKa POLITIKA však nastal po potvrdení správ, že prezident Kiska je priamo/nepriamo zapojený do daňového podvodu.

Ako informuje DENNÍK N, spoločnosť Kiska Travel Agency (KTAG), ktorej majiteľmi sú prezident Andrej Kiska s bratom Jaroslavom, vyšetrovala finančná správa aj polícia. Daňová kontrola nakoniec ukázala, že firma na dani z príjmov zaplatila o 27-tisíc eur menej než mala. Prípad nepriamo súvisí s financovaním Kiskovej volebnej kampane. Spoločnosť po vyšetrovaní chybu priznala, oľutovala a daň doplatila, čím zanikla trestnosť tohto činu.

Toto šokujúce odhalenie je ťažkým biľagom na imidži prezidenta Kisku, ktorý má dnes reagovať na toto šokujúce odhalenie. Prezident Kiska sa tak akoby zaradil touto informáciou do radu daňových podvodníkov na Slovensku.

Toto zistenie, ak je naozaj takto pravdivé (veríme, že nie je), vyvolalo v našej redakcii absolútne zdesenie nad stavom tejto republiky.Snímka obrazovky 2017-09-12 o 6.00.48Stanovisko prezidenta prinesieme našim čitateľom okamžite po jeho zverejnení.

exred.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Turecký prezident: Minarety jsou naše bajonety, kopule jsou naše helmy a mešity jsou naše kasárna

Tak nám nastal opět ramadán a muslimové v Evropě vehementně požadují, aby se mohli pohodlně postit, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *