utorok , 19 marec 2019
Home / SLOVENSKO / ŠOKujúce: HODIL O ZEM svojho dvojročného SYNA, zo zranení sa bude LIEČIŤ viac ako mesiac

ŠOKujúce: HODIL O ZEM svojho dvojročného SYNA, zo zranení sa bude LIEČIŤ viac ako mesiac

BRATISLAVA/RIMAVSKÁ SOBOTA 6. novembra (WebNoviny.sk) – Chlapček sa pýtal na ruky, jeho 23-ročný otec ho brutálne hodil o zem. Iba dvojročné dieťa utrpelo zranenia, z ktorých sa bude liečiť viac ako 42 dní.

Otrasný prípad sa stal v pondelok v Uzovskej Panici v okrese Rimavská Sobota. Ako agentúru SITA informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková, 23-ročný Róbert je obvinený zo zločinu ublíženia na zdraví, je v cele a vyšetrovateľ spracuje podnet na jeho vzatie do väzby.

 

Loading…

Róbert už bol v minulosti právoplatne odsúdený za násilnú trestnú činnosť s podmienečným odkladom a tento skutok spáchal počas skúšobnej doby. V minulosti sa taktiež dopustil aj priestupkov proti občianskemu spolunažívaniu. Polícia v prípade vykonáva všetky potrebné procesné úkony.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk alebo formou SMS na 0950 857 893

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA

Viac k témam: dieťa, otec, zranenie
Zdroj: Webnoviny.sk – Róbert hodil o zem svojho dvojročného syna, zo zranení sa bude liečiť viac ako mesiac © SITA Všetky práva vyhradené.

Loading…

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Mimoriadne výkony slovenských športovcov by mohli byť odmenené

Podľa návrhu zákona sa suma príspevku určí ako násobok priemernej mesačnej nominálnej mzdy zamestnanca v hospodárstve SR zverejnenej Štatistickým úradom SR za predchádzajúci kalendárny rok. BRATISLAVA 18. marca (WebNoviny.sk) – Odmeniť mimoriadne výkony športovcov, ktorí sa významnou mierou zaslúžili športovými úspechmi na významných medzinárodných športových podujatiach o propagáciu a dobré meno Slovenskej republiky v zahraničí,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *