Home / SLOVENSKO / Auto zrazilo chodca a vlieklo ho niekoľko kilometrov cez Kráľovský Chlmec až do susednej obce (foto)

Auto zrazilo chodca a vlieklo ho niekoľko kilometrov cez Kráľovský Chlmec až do susednej obce (foto)

29.11.2022 (Webnoviny.sk) – Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície začal trestné stíhanie pre prečin usmrtenia v súbehu s trestným činom neposkytnutia pomoci v súvislosti s dopravnou nehodou, pri ktorej vodič vliekol zrazeného muža niekoľko kilometrov.

Ako na sociálnej sieti informovala Polícia SR, v noci viedol doposiaľ nezistený vodič nezistené motorové vozidlo v smere od obce Leles (okres Trebišov) smerom na mesto Kráľovský Chlmec, kde z doposiaľ nezistených príčin došlo na voľnom úseku štátnej cesty k zrážke s 53-ročným chodcom.

Po zrážke bol chodec zachytený o podvozok, pričom vozidlo takto vlieklo osobu cez Kráľovský Chlmec až do obce Pribeník, kde sa napokon z podvozka uvoľnila. Vec na mieste prevzal vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície.

Viac k témam: Tragická nehoda, Zrážka auta s chodcom
Zdroj: Webnoviny.sk – Auto zrazilo chodca a vlieklo ho niekoľko kilometrov cez Kráľovský Chlmec až do susednej obce (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Šipoš prezradil, s ktorými stranami OĽaNO nepôjde do vlády a potvrdil, že Matovičovo hnutie neopustí

Gröhling nevylúčil zo spolupráce stranu Hlas, no podstatný pre SaS bude ich hodnotový postoj k určitým témam, a tiež ich postoj ku kauzám ich poslancov.

Jeden komentár

  1. zacinam verit tomu comu som verit dlho nechcel, ze tento rezim formuje povahu ludi katastrofalnym sposobom…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *