streda , 23 septembra 2020
Home / SLOVENSKO / Fajčením sklenenej fajky upozornil na seba policajtov, tí agresívneho vodiča spacifikovali (foto)

Fajčením sklenenej fajky upozornil na seba policajtov, tí agresívneho vodiča spacifikovali (foto)

26.8.2020 (Webnoviny.sk) – Fajčením sklenenej fajky počas jazdy upozornil na seba pozornosť polície 33-ročný Bratislavčan, teraz je podozrivý z drogovej trestnej činnosti. Policajná hliadka si vodiča VW Golf všimla na Einsteinovej ulici v bratislavskej Petržalke.

Ako informovala bratislavská krajská polícia, keď ho zastavili, vodič fajku vyhodil za vozidlo. V aute mal aj plastové vrecko a zatavenú striekačku pravdepodobne s pervitínom, to však presne určí až expertíza. Vzhľadom k agresívnemu správaniu vodiča museli policajti použiť donucovacie prostriedky.

Bratislavčan sa podrobil lekárskemu vyšetreniu na prítomnosť omamných látok v krvi a čaká sa na výsledky. Ako uviedla polícia, muž je dôvodne podozrivý zo spáchania trestného činu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania alebo obchodovania s nimi.

Viac k témam: drogy, vodič
Zdroj: Webnoviny.sk – Fajčením sklenenej fajky upozornil na seba policajtov, tí agresívneho vodiča spacifikovali (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Kedy je vhodná doba investovať do zlata?

Investovať do zlata je jedným z najlepších spôsobov, ako svoje úspory nielen ochrániť pred infláciou, ale tiež ich zhodnotiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *