streda , 13 november 2019
Home / SLOVENSKO / Video: Kotleba vyzval svojho bývalého súpera Harabina, aby spojili sily a spoločne vstúpili do volieb

Video: Kotleba vyzval svojho bývalého súpera Harabina, aby spojili sily a spoločne vstúpili do volieb

16.10.2019 (Webnoviny.sk) – Predseda Ľudovej strany Naše Slovensko (ĽSNS) Marian Kotleba dnes vyzval svojho bývalého súpera z prezidentských volieb Štefana Harabina na spoločný postup v parlamentných voľbách.

Vo videonahrávke, ktorú agentúre SITA poslala ĽSNS, Kotleba vyhlásil, že odpoveď od Harabina očakáva najneskôr do 31. októbra.

„Poďme do volieb spoločne a ukážme, že pre Slovensko sa aj my dokážeme spojiť,“ zdôraznil Kotleba. Tvrdil, že liberálne sily už sa spájajú, aby „ovládli Slovensko“.

Dodal, že ak národné sily vo voľbách zlyhajú, „Slovensko bude definitívne stratené“. „Slovensko musí zostať slovenské, národné a kresťanské,“ tvrdil.

Harabin aj Kotleba kandidovali v tohtoročných prezidentských voľbách. Ani jeden z nich sa nedostal do druhého kola. Harabin tento mesiac ohlásil vstup do politiky, pričom chce byť volebným lídrom strany Vlasť.

Viac k témam: Parlamentné voľby do NRSR na Slovensku 2020
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Kotleba vyzval svojho bývalého súpera Harabina, aby spojili sily a spoločne vstúpili do volieb © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Parlament pri príležitosti 30. výročia Nežnej revolúcie otvorí svoje brány študentom

Študenti a žiaci budú môcť v rámci otvorených dverí nahliadnuť do rokovacej sály a zoznámiť sa s procesmi aj históriou parlamentarizmu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *