Home / šport / Ostatné športy / Video: Washington otočil zápas s Clippers, o triumfe Toronta rozhodol Green v poslednej sekunde

ORLANDO 21. novembra (WebNoviny.sk) – Basketbalisti Toronta si v poslednej sekunde zabezpečili víťazstvo na palubovke Orlanda 93:91 v utorkovom zápase NBA. V dramatickej koncovke sa dvakrát menilo skóre.

Najprv domáci Evan Fournier 2,3 s pred koncom vyrovnal na 91:91, ale pol sekundy pred sirénou Danny Green stanovil definitívu v prospech hostí. Raptors si na Floride pripísali 14. víťazstvo v sezóne a trónia na čele NBA. Orlandu nepomohlo ani 27 bodov v podaní Fourniera, najlepším strelcom hostí bol 18-bodový Kawhi Leonard.

„Naša obrana bola výborná úvodných 24 minút a aj záverečných dvanásť. V tretej štvrtine to bola absolútna katastrofa (Orlando ju vyhralo 38:26 – pozn.), ale časť z toho tvorili aj naše chyby v útoku,“ zhodnotil tréner Toronta Nick Nurse.

Sumáre NBA

utorok

Orlando – Toronto 91:93 (17:29, 20:18, 38:26, 16:20)

Washington – Los Angeles Clippers 125:118 (21:40, 33:33, 32:22, 39:23)

Miami – Brooklyn 92:104 (13:20, 29:19, 35:35, 15:30)

New York – Portland 114:118 (35:33, 25:25, 25:31, 29:29)

Viac k témam: NBA
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Washington otočil zápas s Clippers, o triumfe Toronta rozhodol Green v poslednej sekunde © SITA Všetky práva vyhradené.