utorok , 19 marec 2019
Home / POLITIKA / DanKO sa stretol s KOTlebom, ich rozHOVOR mal VPLYV na HLASovanie o zmene voľby ústavných SUDCOV

DanKO sa stretol s KOTlebom, ich rozHOVOR mal VPLYV na HLASovanie o zmene voľby ústavných SUDCOV

BRATISLAVA 13. novembra (WebNoviny.sk) – Predseda NR SR Andrej Danko v utorok pripustil, že pred hlasovaním o zmene spôsobu voľby ústavných sudcov sa stretol s predsedom Ľudovej strany Naše Slovensko Marianom Kotlebom.

Ako povedal Danko v utorok  novinárom, s Kotlebom sa stretol v trakte predsedu parlamentu, kde mu umožnil desať minútový monológ. Nehovorili však o zmene voľby, ale o Dankom predloženom návrhu definície antisemitizmu.

Loading…

Kotleba po stretnutí hovoril v Rádiu Slobodný vysielač. Tam povedal, že sa s Dankom dohodol o stiahnutí deklarácie, ktorá mala definovať antisemitizmus. Podľa neho to Danko však odmietol a preto kotlebovci nepodporili zmenu voľby ústavných sudcov.

Loading…

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk alebo formou SMS na 0950 857 893

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA

Viac k témam: Andrej Danko, antisemitizmus, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko, voľba ústavných sudcov
Zdroj: Webnoviny.sk – Danko sa stretol s Kotlebom, ich rozhovor mal vplyv na hlasovanie o zmene voľby ústavných sudcov © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Praktická pomoc deťom s onkologickými chorobami a ich rodinám – I.

Psychosociálna podpora a sprevádzanie rodín je neoddeliteľnou súčasťou našej práce s rodinami, kde je dieťa onkologický pacient. Začína sa dňom, kedy je dieťaťu stanovená onkologická diagnóza a pokračuje počas celej liečby. Ako jediní na Slovensku máme akreditáciu na poskytovanie špecializovaného sociálneho poradenstva pre rodiny s detským onkologickým pacientom v liečbe. Financovanie tejto služby prebieha z dotácie Košického samosprávneho kraja, poukázania 2%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *