sobota , 23 jún 2018
Home / šport / Ostatné športy / Kuzminová mala po nevydarených pretekoch slzy v očiach, v Osle skúsi napraviť svoju formu

Kuzminová mala po nevydarených pretekoch slzy v očiach, v Osle skúsi napraviť svoju formu

KONTIOLHATI 12. marca (WebNoviny.sk) – Slovenskej biatlonistke Anastasii Kuzminovej po februárovom olympijskom vypätí s výsledkom v podobe medailovej kolekcie 1-2-0 vôbec nevyšlo minulotýždňové siedme z deviatich kôl Svetového pohára 2017/2018, ale po fínskom Kontiolahti nevzdáva boj o glóbusy vrátane toho veľkého.

Po dnešných pretekoch som mala slzy v očiach. Jednoducho mi odišla strelecká forma rovnako ako kondička, má to svoje výkyvy… To sa stáva… Vo štvrtok pokračujeme v Osle. Skúsim tú formu ešte napraviť a náladu spolu s ňou,“ predznamenala na facebooku 33-ročná rodáčka z ruského Ťumeňa.

Odporúčame:
Aktualizované: Kuzminová si aj napriek šiestim chybám na strelnici udržala druhé miesto vo Svetovom pohári

Kuzminová skončila v Kontiolahti 30. v šprinte, bola súčasťou dvojčlennej mixštafety, ktorá sa musela uspokojiť s 12. miestom, a v mass-štarte obsadila Slovenka 16. priečku. V priebežnom celkovom hodnotení SP zaostáva Kuzminová na druhej pozícii za Fínkou Kaisou Mäkäräinenovou o 53 bodov (666, resp. 613). Maximálny možný zisk ešte je 300 bodov, do konca zostáva 5 súperení z 22. Šprint na 7,5 km v nórskej metropole je na programe 15. marca od 12.00 h SEČ.

Viac k témam: Anastasia Kuzminová, biatlon, Svetový pohár v biatlone
Zdroj: Webnoviny.sk – Kuzminová mala po nevydarených pretekoch slzy v očiach, v Osle skúsi napraviť svoju formu © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Volko sa postaral o fantastický výkon na Babiakovom memoriáli, rekord mítingu bol prekonaný

34. ročník atletického Memoriálu Tomáša Babiaka v Bratislave – výsledky BRATISLAVA 16. júna (WebNoviny.sk) – O najhodnotnejší výkon 34. ročníka atletického Memoriálu Tomáša Babiaka, ktorého súčasť boli tentoraz aj akademické majstrovstvá Slovenska, sa postarala najväčšia hviezda podujatia – Ján Volko. Slovenský Atlét roka 2017 vyhral stovku za 10,30 sekundy s náskokom 43 stotín pred Lukášom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *