Home / SLOVENSKO / NAKA zadržala starostu obce Dolný Chotár aj so synom, údajne si mali objednať vraždu u sátorovcov

NAKA zadržala starostu obce Dolný Chotár aj so synom, údajne si mali objednať vraždu u sátorovcov

BRATISLAVA 21. februára (WebNoviny.sk) – Národná kriminálna agentúra (NAKA) práve zasahuje na južnom Slovensku v prípade násilnej trestnej činnosti. Polícia o tom informuje na sociálnej sieti Facebook.

Internetový portál Televízie Markíza tvnoviny.sk informuje, že policajti z protizločineckej jednotky NAKA od rána zasahujú v obci pri Galante. Starosta obce Dolný Chotár a jeho syn sú v rukách polície. Vyšetrovateľ im pripisuje objednávky vrážd nepohodlných či členstvo v zločineckej skupine.

Podľa informácií Televízie Markíza starostu viní vyšetrovateľ NAKA z objednávky vraždy muža ešte z roku 2009 – 2010. Vykonávateľmi zločinu boli údajne muži z mafiánskej skupiny sátorovcov. Pozostatky zavraždeného objavili policajti ešte v januári.

Viac k témam: NAKA Národná kriminálna agentúra, zločinecká skupina Sátorovci
Zdroj: Webnoviny.sk – NAKA zadržala starostu obce Dolný Chotár aj so synom, údajne si mali objednať vraždu u sátorovcov © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Žilinka upozorňuje Pellegriniho na vládnu novelu zákona o ochrane oznamovateľov, je podľa neho protiústavná

Ochrana oznamovateľov protispoločenskej činnosti Policajného zboru z radov príslušníkov Policajného zboru, ktorí ju momentálne požívajú, zanikne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *