Home / POLITIKA / Analýza Jána Pancáka: SLOVENSKÍ OBČANIA NIE SÚ VŠETCI TAK SPROSTÍ AKO 200 000 KOTLEBOVOLIČOV.

Analýza Jána Pancáka: SLOVENSKÍ OBČANIA NIE SÚ VŠETCI TAK SPROSTÍ AKO 200 000 KOTLEBOVOLIČOV.

Scenár, ktorý som avizoval sa naplňuje. Lídri politických strán obhajujú svoju koaličnú dohodu v duchu SMERáckeho sloganu „CHRÁNIME SLOVENSKO“ pred nárastom extrémizmu v zosobnení fašistu Mariána Kotlebu, o ktorom je už niekoľko dní známe, že je Ficovým parlamentným „trójskym koňom“. Igor Matovič na to prišiel v sobotu večer spolu s faktom, že Danko, Bugár a Zrado Procházka mali vopred dohodnutý scenár zostavenia „zlepenca“ – VLÁDY NÁRODNEJ ZRADY.

Béla Bugár: „Otázka stojí tak, že či dokážeme udržať demokratický systém v tejto krajine, či dokážeme udržať proeurópské a proatlantické smerovanie Slovenska. Alebo pripustíme predčasné voľby, ktoré posilnia chaos, extrémistov, nenávisť a nesystémové prvky na našej politickej scéne.“

Pre úplnosť ešte raz prikladám marketingovú analýzu volebného úspechu fašistu Mariána Kotlebu:

FAŠISTICKÝ BASTARD MARIÁN KOTLEBA AKO BOĽŠEVICKÝ KOLABORANT.

Zbytočne sa média vzrušujú nad volebným úspechom FAŠISTICKÉHO BASTARDA Mariána Kotlebu.
Marián Kotleba je FAŠISTICKÝ BASTARD, ale predstavuje pre našu zatiaľ ako tak demokratickú spoločnosť iba minimálne riziko, keďže jeho strana vedome kolaboruje s BOĽŠEVIKOM.
Jeho volebný úspech je iba priehľadným marketingovým ťahom BOĽŠEVIKA a média (niektoré aj zámerne) vrátane „kotlebovoličov hlúpučkých somárikov“ mu jeho návnadu zožrali aj s navijákom.
Uvádzam niekoľko jednoznačných argumentov:
1. BOĽŠEVIK veľmi dobre vedel o dlhodobých vysokých preferenciách strany ĽSNS, ale zámerne ich v predvolebných prieskumoch vôbec neuvádzal.
2. BOĽŠEVIK veľmi dobre vedel, že ĽSNS je strana FAŠISTICKÝCH BASTARDOV, ale stranu zámerne nerozpustil.
3. BOĽŠEVIK zariadil, aby im zatiaľ neznáma profesionálna reklamná marketingová agentúra pomohla so sofistikovanou predvolebnou kampaňou.
Zmenili imidž na predvolebných letáčikoch.
Zmiernili rétoriku, aj keď tí FAŠISTICKÍ BASTARDI nevedia ani poriadne čítať, mali všetko na papieriku presne napísane, takže sa nakoniec nejako na tých mítingoch vykoktali. 


Stanovy im taktiež právnici upravili.
4. Všimnite si aj veľmi zaujímavú zmenu imidžu pána Andreja Medveckého, kandidát č. 9 ĽSNS. Ešte aj trošku pribrať musel, aby vyzeral ako sladučký cukríček na predvolebných letáčikoch. Zmena imidžu podľa jasných pokynov imagemakerov. Pôvodne drsný chlapci na predvolebných letáčikoch vymenili aj zelené trička za slušivé košieľôčky, niektorí aj s kravatami, aby vyzerali ako sladké cukríčky.

medvecky
5. To že bol Andrej Medvecký právoplatne odsúdený a bol navyše obžalovaný zo spáchania ďalšieho trestného činu BOĽŠEVIKA pred voľbami vôbec nezaujímalo.
6. Na FB sa tiež len tak hemžilo virtuálnymi podporovateľmi FAŠISTICKÉHO BASTARDA Mariána Kotlebu, ktorí sofistikovane veľmi zmierlivou rétorikou zmagorili mladých naivných „kotlebovoličov hlúpučkých somárikov“.
BOĽŠEVIK si asi myslí, že sme všetci padlí na hlavu.
BOĽŠEVIK je extrémista, ktorý sa neváha v boji proti spoločnému nepriateľovi spojiť aj s FAŠISTICKÝMI BASTARDMI.
FAŠISTICKÉHO BASTARDA Mariána Kotlebu zvolilo stádo hlúpučkých BOĽŠEVIKOM ľahko zmanipulovateľných somárikov.

Opakujem volebný úspech FAŠISTICKÉHO BASTARDA Mariána Kotlebu je priehľadným marketingovým ťahom BOĽŠEVIKA a média (niektoré aj zámerne) vrátene „kotlebovoličov hlúpučkých somárikov“ mu jeho návnadu zožrali aj s navijákom.
Aj keď voľby nedopadli podľa očakávaní BOĽŠEVIKA a väčšinová koalícia mala byť v zložení SMER, MOST Híd a ev. aj SIEŤ, nová vláda bude zostavená presne v duchu sloganu „CHRÁNIME SLOVENSKO“ v záujme „OCHRANY SLOVENSKA“ pred FAŠISTICKÝM BASTARDOM Mariánom Kotlebom a prekvapivým ďalším hráčom „mafiánom“ Borisom Kollárom, ktorý má podľa môjho názoru skutočne úprimný záujem zmeniť tzv. „oligarchický systém“.
Úprimná vôľa zmeniť doterajší „oligarchický systém“ má stále vo vedení politických strán iba menšinovú podporu. Ten sa zmení veľmi ťažko a môj skromný odhad zloženia budúcej väčšinovej vládnej koalície znie: SMER-SD, SNS, MOST-HÍD a SIEŤ s tichou podporou kolaborujúcich FAŠISTICKÝCH BASTARDOV.

Ján Pancák

politický a marketingový analytik

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Významný člen Smeru: LGBTI EXTRÉMisti napadli účastnikov protestu. TO video musíte vidieť

LGBTI EXTRÉMISTI ZASTRAŠOVALI A FYZICKY NAPADLI ÚČASTNÍKOV POKOJNÉHO PROTESTU PRED DPOH. „Teším sa, že sme …

4 komentáre

  1. To akože čo za magorina? Niekto je na práškoch? Lebo niekto normálny takúto somarinu vypotiť zo seba nemôže. To písal nejaký ficovec ktorému lepí že ĽSNS v budúcoročných voľbách získa ešte viac. Prochova strana sa ukázala ako jednofunkčná. Most sa pochoval a SNS tiež. Len to že všetci rýpu do Kotlebu ale nik sa nezaujíma o VZDOR ktorý chce aj za pomoci vytvorených milícii znárodňovať majetok. Nič proti chlapcom ale o nich nič keďže málo percent a neohrozujú kšefty politikov.

    • Peter To nejako nesedí, prečo by som ako ficovec očierňoval boľševikov. Pritom sám spochybňuješ Kotlebu, keďže poukazuješ na VZDOR.

  2. už fakt, že autor nazval dvesto tisíc voličov sprostými hovorí o jeho duševnom obmedzení, alebo o tom, že dostal na papieri, čo má zverejniť.
    Milión voličov, ktorí naleteli na sľuby a napriek tomu, že sa nič nestalo podporili znovu tých svojich… tých sprostými nenazve.
    Politici sa môžu pripraviť, že v budúcich voľbách tých „sprostých“ Kotlebovoličov bude podstatne viac ak nezačnú robiť pre svoj národ.

  3. To ako ktory dennik si da na svoju stranku vyplody decka vyjadrujuceho sa k politickemu subjektu? Vy ste tam vstci chori. Ukazte nam vase ksichty, aby sme sa mohli zasmiat. Vy “nezavisli“ novinari 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *