Home / SLOVENSKO / Opitý vodič z Popradu si pomýlil cestu s kolkárskou dráhou a spôsobil viac než osemtisícovú škodu

Opitý vodič z Popradu si pomýlil cestu s kolkárskou dráhou a spôsobil viac než osemtisícovú škodu

8.11.2023 (SITA.sk) – Obvineniu z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky čelí 24-ročný Popradčan. V utorok hodinu pred polnocou šoféroval auto po Skladovej ulici v Poprade -Strážach.

Pred jedným z rodinných domov však nezvládol riadenie, narazil s autom najprv do vodovodného hydrantu, potom do elektrickej rozvodnej skrine, následne do stĺpa elektrického vedenia a aj do oplotenia rodinného domu.

Ako ďalej informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, výsledok dychovej skúšky po príchode policajnej hliadky bol u mladíka pozitívny, dosiahol takmer 1,7 promile.

Pri nehode sa on, aj jeho spolujazdec zranil. Celkovo spôsobil škodu na aute a zariadeniach vo výške viac ako 8-tisíc eur. Polícia sa presnou príčinou, ako aj ďalšími okolnosťami udalosti zaoberá.

Viac k témam: Alkohol za volantom, Dopravná nehoda, prešovská krajská policajná hovorkyňa
Zdroj: SITA.sk – Opitý vodič z Popradu si pomýlil cestu s kolkárskou dráhou a spôsobil viac než osemtisícovú škodu © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Pellegrini odcestuje na pracovnú cestu do Česka, stretne sa s predstaviteľmi senátu aj prezidentom Pavlom

Súčasťou zahraničnej cesty bude aj kladenie vencov na Národnom pamätníku na Vítkove a položenie kytice k pamätnej tabuli Alexandra Dubčeka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *