Home / SLOVENSKO / Schneider Electric svojím programom pre partnerov reflektuje trendy v IT sektore

Schneider Electric svojím programom pre partnerov reflektuje trendy v IT sektore

31.5.2023 (SITA.sk) – Analýza spoločnosti Canalys ukazuje, že počet predajcov IT na európskom trhu sa po 4-5 rokoch konsolidácie začína opäť stabilizovať. Väčšina partnerov v Európe však pôsobí s viacerými typmi dodávateľov a potrebuje, aby partnerské programy predajcov boli flexibilnejšie a odrážali trendy na trhu. Prieskum Canalys ukázal, že 65 % partnerov chce posilniť svoje vzťahy s predajcami, 60 % chce zlepšiť ziskovosť a predaj a 50 % chce budovať svoje odborné znalosti.

Tieto trendy v plnom rozsahu reflektuje partnerský program, ktorý v minulom roku predstavila spoločnosť Schneider Electric pod názvom mySchneider IT Partner Program.

Partnerský program Schneider Electric je založený na viac ako 40 rokoch spolupráce s predajnými kanálmi. MySchneider IT Partner Program pokrýva všetky kľúčové odvetvia vrátane prevádzky dátových centier, vývoja IT riešení, softvéru a služieb. Partneri v programe nájdu predajné nástroje, školenia a ďalšie zdroje na podporu predaja.

K pilierom programu mySchneider IT Partner Program patrí:

Nová štruktúra: partneri – poskytovatelia IT riešení, môžu postupovať cez rôzne úrovne partnerstva, pričom využívajú prístup založený postupnom zvyšovaní kľúčových kompetencií, certifikácií a výkonnosti.

Nové rozhranie: prehľadný panel programu ponúka predajcom, partnerom a manažérom programu prehľad o pokroku partnera, tímov aj jednotlivcov v jednotlivých špecializáciách.

Rozšírené školiace nástroje: široká škála nástrojov, školenia a zdroje, pomôžu partnerom diverzifikovať a posilniť obchodné modely a splniť požiadavky zákazníkov.

Systém odmien: prispôsobené obchodným požiadavkám partnerov vrátane odmien a finančných stimulov na aktívnu identifikáciu, rozvoj a pomoc pri uzatváraní nových obchodných príležitostí.

Udržateľnosť: Prístup k udržateľným produktom a riešeniam od spoločnosti Schneider Electric, ktoré zákazníkom poskytujú väčšiu zhodu a transparentnosť, nižší vplyv na životné prostredie a udržateľný výkon.

Viac informácií o novom partnerskom programe mySchneider IT Solution Provider nájdete na špecializovanej webovej stránke.

Presný postup ako sa stať partnerom programu mySchneider IT Partner Program prináša praktická príručka.

Informačný servis

Viac k témam: Analýza, IT, PR, Schneider Electric
Zdroj: SITA.sk – Schneider Electric svojím programom pre partnerov reflektuje trendy v IT sektore © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Šimečka: Vláda teraz opravuje to, na čo opozícia v súvislosti s novelou Trestného zákona mesiace upozorňovala (video)

Šimečka uviedol, že sa na mimoriadnej schôdzi v strede leta stretávajú pre babráctvo a amaterizmus vlády Roberta Fica.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *