nedeľa , 6 decembra 2020
Home / SLOVENSKO / Muži opakovane vykradli to isté kvetinárstvo, teraz im hrozí až dvojročný pobyt za mrežami (foto)

Muži opakovane vykradli to isté kvetinárstvo, teraz im hrozí až dvojročný pobyt za mrežami (foto)

20.11.2020 (Webnoviny.sk) – Policajti obvinili z krádeže dvoch mužov vo veku 26 a 42 rokov, ktorí kradli v kvetinárstve v Poltári. Do predajne zavítali hneď niekoľkokrát. Ako informovala banskobystrická krajská polícia, 42-ročný Michal ešte v októbri využil nepozornosť majiteľa a z peňaženky ukradol peniaze.

Nasledujúci deň sa do obchodu vlámal a zobral ďalšie peniaze. Do tretice prišiel už aj s mladším kumpánom Štefanom a ukradli peniaze a dva notebooky. Peniaze si rozdelili a notebooky rozbili a zahodili. Krádežou a poškodením spôsobili majiteľom škodu za viac ako 3 900 eur.

Štefan kradol aj v minulosti. V inej predajni v Poltári ukradol tovar a za priestupku proti majetku dostal pokutu. Ako dodala polícia, aj keď sa obidvaja k tejto krádeži priznali a svoje konanie oľutovali, trest ich neminie, hrozí im až dvojročný pobyt za mrežami.

Viac k témam: krádež, zlodeji
Zdroj: Webnoviny.sk – Muži opakovane vykradli to isté kvetinárstvo, teraz im hrozí až dvojročný pobyt za mrežami (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Muž odsúdený za úkladnú vraždu majiteľa pohrebníctva vo Zvolene žiada o obnovu konania

Najvyšší súd SR potvrdil v roku 2018 štvorici obžalovaných z vraždy majiteľa pohrebníctva tresty vo výške 25 rokov väzenia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *