pondelok , 14 október 2019
Home / POLITIKA / ŠOKujúce odhalenie: TRPÍ MERKELová PARKINSONovou CHOROBOU? TIE videá musíte vidieť

ŠOKujúce odhalenie: TRPÍ MERKELová PARKINSONovou CHOROBOU? TIE videá musíte vidieť

 

Nemeckú kancelárku Angelu Merkelovú včera (27. júna 2019) pri schôdzke s prezidentom Frankom-Walterom Steinmeierom opäť postihla triaška.

Nemecká kancelárka sa chvela po celom tele a problém ustúpil, keď sa znova pohla. Jej hovorca však uviedol, že kancelárka je v poriadku a nič sa nedeje.

Minulý týždeň sa Merkelová podobne silno triasla počas stretnutia s ukrajinským prezidentom Volodymyrom Zelenským, neskôr novinárom vysvetlila, že bola zrejme dehydrovaná.

Lekár Christoph Specht spravodajskej televízii n-tv povedal, že triaška kancelárky pravdepodobne nebola neurologického pôvodu. „Na to sa to odohralo príliš rýchlo, bolo to skrátka príliš prudké,“ uviedol Specht.

Podľa neho sa v organizme kancelárky dostal do nerovnováhy elektrolytický systém. „Jednoducho príliš málo pila, potom sa niečo také môže stať. U iných ľudí to prebieha ešte oveľa horšie. Potom sa rovno padne. To sa tiež často stáva práve pri takých vojenských prehliadkach, keď svieti slnko,“ pripomenul Specht a dodal, že Merkelová mala šťastie, že ju zachvátil iba triaška.

Vyjadrenia Spechta však spochybňujú iní lekári. Španielsky internetový kanál ZDI si na tento prípad posvietil a priniesol vlastné vysvetlenie. Viac vo videu.

Parkinsonová choroba sa najčastejšie spomína v kuloároch nemeckého parlamentu na margo triašky nemeckej kancelárky. Parkinsonovou chorobou trpí aj známy americký herec Michael J. Fox.

 

Loading…

Najlepšie filmové scény Michael J. Fox v časoch, keď ešte netrpel parkinsonovou chorobou.

Príznaky parkinsonovej choroby:

„V polovici 20. storočia sa ľudia s Parkinsonovou chorobou dožívali od určenia diagnózy asi 6 až 7 rokov. Dnes to neplatí, a s ochorením sa dá pomerne kvalitne žiť aj desaťročia,“ hovorí neurológ, MUDr. František Cibulčík, CSc. z Neurologickej ambulancie NEUROGRAM v Bratislave. Viac aj TU

Ďakujeme Helmutovi za TIP a odmeňujeme ho čiastkou 25 eur.

Zaujímavé TIPY do DENNÍKa POLITIKA odmeňujeme  v spolupráci s naším partnerom na  reklamné plochy a PR články čiastkou  od 10 do 100 EUR.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk  alebo formou SMS na 0950 857 893

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA – TU

DENNÍK POLITIKA vznikol ako projekt skupiny nezávislých novinárov a podnikateľov s cieľom zaplniť medzeru na mediálnom trhu a poskytovať správy v takej podobe, ako boli prijaté. V praxi to znamená, že prijatá správa sa nekomentuje (ak sa nejedná o komentár), ale sa podáva v tej podobe, ako bola získaná. Nechávame na čitateľovi, aby si vytvoril svoj vlastný názor. Správy necenzurujeme a necenzurujeme a ani nelimitujeme diskusiu. V tomto sme na európskom mediálnom trhu ako jediní, čo je tvrdenie, ktoré môžeme spoľahlivo dokázať. Veríme totiž, že sloboda slova je absolútna a nie relatívna, ako to je zakotvené v trestnom zákone takmer všetkých európskych krajín, vrátane Slovenska. Ak niekto zaručuje slobodu slova, ale obmedzuje ju tým, že tresce prejavy neznášanlivosti, útoky na inú rasu, náboženstvo, či etnickú skupinu – vlastne tú deklarovanú slobodu slova ruší. Kto totiž určuje ČO JE NEZNÁŠANLIVOSŤ a ČO JE ÚTOK NA INÚ ETNICKÚ SKUPINU? Zase len niekto konkrétny a robí to po línii svojich záujmov.

Poskytujeme priestor KAŽDÉMU, každej politickej strane – a čitatelia si určite všimli, že v tomto nerobíme rozdiel. Môže niekoho nahnevať, že dávame priestor niekomu, kto kritizuje jeho postoje, ale na druhej strane dáme priestor aj na reakciu, či na vlastný príspevok. Doteraz sme ešte NIKOHO neodmietli.

Vieme o tom, že náš denník nie je pre každého. Z tohto predpokladu sme aj vychádzali. Nie každý si chce myšlienky a správy utrieďovať sám. Sú ľudia, čo potrebujú spriaznenosť a pocit spolupatričnosti. DENNÍK POLITIKA je však pre týchto ľudí sklamaním. Poskytuje priestor pre každého a je jednak VÝBEROM informácií z celého sveta a na druhej strane FÓROM na vyjadrovanie pre čitateľov.

Ak sa niekomu zdá, že informácie, ktoré uverejňujeme sú nepravdivé, zavádzajúce a zbytočne škandalózne – mimo realitu, na to máme jednu odpoveď: Môže sa stať aj to. Tak ako všade inde, aj my máme rôzne zdroje informácií, externých spolupracovníkov a chyba sa môže stať. Na druhej strane uverejňujeme informácie, ktoré neuverejní NIKTO a to preto, že má strach alebo sa snaží ich zamlčať.

Čitatelia určite vedia o existencii WIKILEAKS. Jedná sa o sumár neuveriteľne znejúcich faktov a mnoho ľudí tieto informácie nikdy nevidelo. Môžu im veriť a nemusia, nič menej tieto informácie existujú a veľmi pravdepodobne sú aj pravdivé.

Pravda zvykne bolieť najviac. To je fakt, s ktorým sme počítali pri tvorbe nášho denníka, ale práve v tomto sme sa rozhodli nespraviť ústupok a presadzovať nezávislé informovanie a slobodu slova.

Na záver:

Chcete nám pomôcť skvalitniť a zlepšiť DENNÍK POLITIKA? Chcete nám pomôcť informovať verejnosť NESTRANNE, SLOBODNE A NEZÁVISLE ešte lepšie?

Uvítame pomoc stálych prekladateľov (angličtina, francúzština, španielčina, ruština, nemčina, prípadne aj iné jazyky), tvorcov videí, grafikov, informačných analytikov, autorov článkov, programátorov, študentov žurnalistiky, novinárov, jazykových korektorov/korektorky, proste každého, kto chce nejakým rozumným spôsobom zlepšiť obsah DENNÍKA POLITIKA.

Ozvite sa nám na:

redakcia@dennikpolitika.sk

alebo na FB

Zdroj: TU

Loading…

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Orbánov Fidesz čelí vo voľbách zjednotenej opozícii, kampaň poznačilo aj video z orgií na jachte

V nedeľných voľbách môže svoj hlas odovzdať viac ako osem miliónov ľudí, ktorí budú rozhodovať o viac ako tritisíc starostoch a primátoroch a 17 200 členoch miestnych zastupiteľstiev.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *