štvrtok , 19 september 2019
Home / SLOVENSKO / ŠOKujúce ODHALENIE vedca: SLOVÁCI hlúpnu a majú nižšie IQ. Aký PARAZIT to spôsobuje?

ŠOKujúce ODHALENIE vedca: SLOVÁCI hlúpnu a majú nižšie IQ. Aký PARAZIT to spôsobuje?

Neuveriteľé, ba priam až šokujúce odhalenia prináša známy český parazitológ a evolučny biológ Jaroslava Flegr. Evolučný biológ uvádza, že toxoplazmóza je ďaleko väčší problém, než sa doteraz zdalo. Má obrovský vplyv na zdravie, súvisí s infarkty a nádormi. Tiež sa zrejme šíri pohlavným stykom, čo je podľa Flegr veľký problém.

Flégr opisuje vo videu, že všetko začalo, keď zistil, že je sám parazitom Toxoplasma gondii nakazený. „Nie je to nič výnimočné, nosí ho tretina Čechov,“ uvádza Flégr. Tí majú inú psychiku a inak sa správajú, ale hlavne sa potvrdzuje, že sú chorľavejší. Flégr hovorí o šokujúcich výsledkoch nákupný chorobnosti v jednotlivých krajinách a výskytu toxoplazmózy. Navyše podľa všetkého znižuje aj inteligenciu ľudí.

Loading…

 

Flégr taky novo zistil, že sa parazit šíri aj pohlavným stykom. Vrodená forma toxoplazmózy je pritom vôbec najnebezpečnejší. Problém teda je, keď sa nakazí žena pred otehotnením alebo počas tehotenstva, potom môže dôjsť k potratu alebo vývojovým chybám. Toxoplazmóza je pritom neliečiteľná. Zatiaľ totiž nikto liek príliš nehľadal, pretože nebola považovaná za veľké nebezpečenstvo. Dôležitejšie ale je podľa Flegr nájsť vakcínu pre mačky, potom by bolo možné toxoplazmózu vyhladiť.

Viac aj vo videu:

Okrem toxoplazmózy ovplyvňuje inteligenciu tiež cytomegalovírus, ktorý má asi 80 percent slovenskej populácie. Slováci potom hlúpnu, znižuje sa im IQ a to sa radikálne ešte zhoršuje so zvyšujúcim sa vekom obyvateľstva. Ide pritom až o tri percentuálne body zníženia IQ v rámci celej populácie, čo je vysoké číslo. A ani tohto vírusu sa podľa známeho českého parazitológa a evolučneho biológa Flegra nezbavíme, píše reflex.cz.

Ďakujeme Štefanovi za TIP a odmeňujeme ho čiastkou 10 eur.

Zaujímavé TIPY do DENNÍKa POLITIKA odmeňujeme  v spolupráci s naším partnerom na  reklamné plochy a PR články čiastkou  od 10 do 100 EUR.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk  alebo formou SMS na 0950 857 893

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA – TU

DENNÍK POLITIKA vznikol ako projekt skupiny nezávislých novinárov a podnikateľov s cieľom zaplniť medzeru na mediálnom trhu a poskytovať správy v takej podobe, ako boli prijaté. V praxi to znamená, že prijatá správa sa nekomentuje (ak sa nejedná o komentár), ale sa podáva v tej podobe, ako bola získaná. Nechávame na čitateľovi, aby si vytvoril svoj vlastný názor. Správy necenzurujeme a necenzurujeme a ani nelimitujeme diskusiu. V tomto sme na európskom mediálnom trhu ako jediní, čo je tvrdenie, ktoré môžeme spoľahlivo dokázať. Veríme totiž, že sloboda slova je absolútna a nie relatívna, ako to je zakotvené v trestnom zákone takmer všetkých európskych krajín, vrátane Slovenska. Ak niekto zaručuje slobodu slova, ale obmedzuje ju tým, že tresce prejavy neznášanlivosti, útoky na inú rasu, náboženstvo, či etnickú skupinu – vlastne tú deklarovanú slobodu slova ruší. Kto totiž určuje ČO JE NEZNÁŠANLIVOSŤ a ČO JE ÚTOK NA INÚ ETNICKÚ SKUPINU? Zase len niekto konkrétny a robí to po línii svojich záujmov.

Poskytujeme priestor KAŽDÉMU, každej politickej strane – a čitatelia si určite všimli, že v tomto nerobíme rozdiel. Môže niekoho nahnevať, že dávame priestor niekomu, kto kritizuje jeho postoje, ale na druhej strane dáme priestor aj na reakciu, či na vlastný príspevok. Doteraz sme ešte NIKOHO neodmietli.

Vieme o tom, že náš denník nie je pre každého. Z tohto predpokladu sme aj vychádzali. Nie každý si chce myšlienky a správy utrieďovať sám. Sú ľudia, čo potrebujú spriaznenosť a pocit spolupatričnosti. DENNÍK POLITIKA je však pre týchto ľudí sklamaním. Poskytuje priestor pre každého a je jednak VÝBEROM informácií z celého sveta a na druhej strane FÓROM na vyjadrovanie pre čitateľov.

Ak sa niekomu zdá, že informácie, ktoré uverejňujeme sú nepravdivé, zavádzajúce a zbytočne škandalózne – mimo realitu, na to máme jednu odpoveď: Môže sa stať aj to. Tak ako všade inde, aj my máme rôzne zdroje informácií, externých spolupracovníkov a chyba sa môže stať. Na druhej strane uverejňujeme informácie, ktoré neuverejní NIKTO a to preto, že má strach alebo sa snaží ich zamlčať.

Čitatelia určite vedia o existencii WIKILEAKS. Jedná sa o sumár neuveriteľne znejúcich faktov a mnoho ľudí tieto informácie nikdy nevidelo. Môžu im veriť a nemusia, nič menej tieto informácie existujú a veľmi pravdepodobne sú aj pravdivé.

Pravda zvykne bolieť najviac. To je fakt, s ktorým sme počítali pri tvorbe nášho denníka, ale práve v tomto sme sa rozhodli nespraviť ústupok a presadzovať nezávislé informovanie a slobodu slova.

Na záver:

Chcete nám pomôcť skvalitniť a zlepšiť DENNÍK POLITIKA? Chcete nám pomôcť informovať verejnosť NESTRANNE, SLOBODNE A NEZÁVISLE ešte lepšie?

Uvítame pomoc stálych prekladateľov (angličtina, francúzština, španielčina, ruština, nemčina, prípadne aj iné jazyky), tvorcov videí, grafikov, informačných analytikov, autorov článkov, programátorov, študentov žurnalistiky, novinárov, jazykových korektorov/korektorky, proste každého, kto chce nejakým rozumným spôsobom zlepšiť obsah DENNÍKA POLITIKA.

Ozvite sa nám na:

redakcia@dennikpolitika.sk

alebo na FB

Zdroj: TU

Loading…

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Zverejnili termín opakovanej voľby nového predsedu najvyššieho súdu

Súdna rada SR o vypísaní nového termínu voľby predsedu Najvyššieho súdu SR informovala na svojej webovej stránke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *