streda , 21 november 2018
Home / KULTÚRA / Film a TV / Herečka Hilary Duff má dcéru, na Instagrame zverejnila fotografiu

Herečka Hilary Duff má dcéru, na Instagrame zverejnila fotografiu

BRATISLAVA 30. októbra (WebNoviny.sk) – Americká herečka a speváčka Hilary Duff a jej partner Matthew Koma majú dcéru. Banks Violet Bair sa narodila 25. októbra.

Tridsaťjedenročná rodáčka z Houstonu potvrdila radostnú správu prostredníctvom služby Instagram a pridala aj fotografiu šťastnej rodinky.

Herečka má aj šesťročného syna Luca Cruza, ktorého otcom je jej bývalý manžel Mike Comrie.

Hilary Erhard Duff

je známa zo seriálu Lizzie McGuire (2001 – 2004) či snímok ako Dvanásť do tucta (2003), Popoluškin príbeh (2004), Nikdy to nevzdávaj (2004), Dokonalý chlap / Pán Božský (2005) alebo Miliónové kočky (2006). V súčasnosti účinkuje v seriáli Younger (2015).

Na konte má päť štúdiových albumov – Santa Claus Lane (2002), Metamorphosis (2003), Hilary Duff (2004), Dignity (2007) a Breathe In. Breathe Out. (2015). Všetky s výnimkou prvého sa dostali do prvej päťky amerického rebríčka Billboard 200. Informácie pochádzajú z webstránky people.com a archívu agentúry SITA.

Viac k témam: Hilary Duff, Matthew Koma
Zdroj: Webnoviny.sk – Herečka Hilary Duff má dcéru, na Instagrame zverejnila fotografiu © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ruského režiséra Serebrennikova obviňujú zo založenia zločineckej skupiny, ten sa bráni

Režisér bol známy ostrými vyhláseniami na adresu režimu ruského prezidenta Vladimira Putina. BRATISLAVA 7. novembra (WebNoviny.sk) – Známeho ruského filmového a divadelného režiséra Kirilla Serebrennikova, ktorý je od augusta 2017 v domácom väzení bez prístupu k telefónu a internetu, v utorok na súde v Moskve obvinili zo „založenia zločineckej skupiny“. Jej členmi mali byť aj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *