Home / šport / Hokej / Nové Zámky výhrou nad reprezentačnou dvadsiatkou úspešne vstúpili do novej sezóny Tipsport ligy

NOVÉ ZÁMKY 11. septembra (WebNoviny.sk) – Hokejisti Nových Zámkov zaznamenali úspešný vstup do novej sezóny Tipsport ligy 2018/2019. Zverenci trénera Milana Jančušku si na domácom ľade poradili s reprezentačnou dvadsiatkou. Do vedenia dostal domácich hokejistov gólom z 9. minúty Branislav Fábry.

Detva na úvod novej sezóny Tipsport ligy zaknihovala víťazstvo nad reprezentačnou dvadsiatkou

Odpoveď mladíkov prišla v polovici druhej tretiny, kedy sa od modrej čiary presadil Miloš Fafrák. Vyrovnaný stav však netrval ani minútu a Andreas Štrauch prinavrátil vedenie Novým Zámkom. Tretí gól domácich pridal 3 sekundy pred koncom zápasu Tomáš Pospíšil.

Tipsport liga 2018/2019

3. kolo – utorok

MHC MIKRON Nové Zámky – HK Orange 20 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Góly: 9. Fábry (Slávik, M. Novák), 33. Štrauch (Pospíšil), 60. Pospíšil (Kudla) – 32. Fafrák (Švec)
Vylúčení: 3:3 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: D. Konc st., Jonák – Synek, Vyšný, 523 divákov

Zostavy:
Nové Zámky: Košarišťan – Anderson, Kudla, Hain, Zaťko, Ordzovenský, M. Novák, König, Hatala – Pospíšil, Hruška, Štrauch – H. Ručkay, Zbořil, – Bajtek, Videlka, Rogoň – Ondrušek, Fábry – Slávik, Jurík
HK Orange 20: Pavličko – Švec, Štefanka, Golian, Maňák, Boldižár, B. Brincko, Nahálka, Romaňák – Fafrák, Kollár, Havrila – Urbánek, Giertl, Džugan – Mriglot, Köver, R.Svitana – Juščák, Matoušek, Lunter

Viac k témam: HC Nové Zámky, HK Orange 20, Tipsport liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Nové Zámky výhrou nad reprezentačnou dvadsiatkou úspešne vstúpili do novej sezóny Tipsport ligy © SITA Všetky práva vyhradené.