piatok , 20 apríl 2018
Home / šport / Futbal / Stoke City viedol na pôde West Hamu 1:0, bod pre domácich v 90. minúte zaistil Carroll

LONDÝN 16. apríla (WebNoviny.sk) – Výsledok pondelkového stretnutia 34. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže.

Premier league – 34. kolo

výsledok pondelňajšieho zápasu

West Ham – Stoke City 1:1 (0:0)
Góly: 90. Carroll – 79. Crouch

Odporúčame:
Pep Guardiola je prvým španielskym trénerom, ktorý získal titul v Premier League

Viac k témam: futbal, Premier League
Zdroj: Webnoviny.sk – Stoke City viedol na pôde West Hamu 1:0, bod pre domácich v 90. minúte zaistil Carroll © SITA Všetky práva vyhradené.