piatok , 20 apríl 2018
Home / KULTÚRA / Hudba / Detroitský rodák ILLA J vystúpi už túto nedeľu v Bratislave

Detroitský rodák ILLA J vystúpi už túto nedeľu v Bratislave

BRATISLAVA 16. apríla 2018 (WBN/PR) – Hudobník ILLA J, syn opernej speváčky a džezového hudobníka, sa predstaví slovenskému publiku už 22. apríla 2018. Najmladší zo štyroch súrodencov a brat legendárneho hip-hopového producenta a rapera J DILLA predstaví svoju tvorbu v Bratislave v klube Hopkirk. Jeho hudobný odkaz poteší fanúšikov kvalitnej soulovej hudby a skvelého prepojenia spevu s rapovaním.

ILLA J nebol vždy zameraný výhradne na hudbu. Predtým ako našiel svoje miesto v hudobnom svete hral basketbal a jeho plány byť športovým profesionálom zmenila až bratova smrť. ILLA J začal pracovať s bratovým nevydaným hudobným materiálom a tak v roku 2008 vznikol kvalitný album Yancey Boys vydaný v Delicious Vinyl Records.

Súčasné európske turné HOME European Tour Part 2 je reakciou na úspešný prvý diel európskych koncertov k jeho tretiemu albumu Home. Určite predstaví úspešné skladby z tohto vydareného diela ako napríklad „Sam Cook“, „7 Mile“, „Home“, ale aj „Universe“, „We Here“, či jedna z prvých jeho skladieb „Sounds Like Love“. Má veľmi rád komunikáciu s publikom, jeho inštrumentálny prejav si vychutnáva a nabíja ho atmosféra klubového prostredia. Svojich slovenských fanúšikov osobne pozýva.

https://cdnv.webnoviny.sk/sites/34/2018/04/illa-ja-bratislava-pozvanka.mp4

Určite kvalitný klubový koncert prichádza do Bratislavy a ty sa ho môžeš zúčastniť 22.apríla 2018 o 21:00 hodine v klube Hopkirk, brány klubu sa otvoria pred ôsmou.

ILLA J

FB event

Predpredaj

Tvorba / diskografia:

ILLA J EP (2007)
YANCEY BOYS album (2008)
4 PAST MIDNITE EP
EVOLUTION ako SLUM VILLAGE album(2013)
SUNSET BLVD. album (2013)
ILLA J album (2015)
YES ako SLUM VILLAGE album (2015)
HOME album (2017)
plus výberovka DIRTY SLUMS a DIRTY SLUMS 2 so skupinou SLUM VILLAGE

Videoklipy:

ILLA J – HOME

ILLA J – SOUNDS LIKE LOVE feat. DEBI NOVA

ILLA J – 7 MILE

ILLA J – UNIVERSE

ILLA J – SAM COOK

ILLA J – R U LISTENIN

ILLA J – WE HERE

Viac k témam: ILLA J, koncert
Zdroj: Webnoviny.sk – Detroitský rodák ILLA J vystúpi už túto nedeľu v Bratislave © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Speváčka Conchita Wurst je HIV pozitívna, bývalý priateľ sa jej vyhrážal zverejnením informácie

Ako uviedla, jej bývalý priateľ sa vyhrážal zverejnením informácie a tak sa rozhodla, že ho predbehne. BERLÍN 16. apríla (WebNoviny.sk) – Rakúska speváčka Conchita Wurst je HIV pozitívna. Dvadsaťdeväťročná drag queen, vlastným menom Thomas Neuwirth, to prezradila prostredníctvom služby Instagram. Ako uviedla, jej bývalý priateľ sa vyhrážal zverejnením informácie a tak sa rozhodla, že ho

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *