Home / šport / Tenis / Muguruzová-Blancová si odnáša titul z turnaja v Monterey, vo finále porazila Babosovú

MONTERREY 9. apríla (WebNoviny.sk) – Španielka Garbine Muguruzová-Blancová sa stala víťazkou turnaja dvojhry na tenisovom turnaji WTA International Abierto GNP Seguros v mexickom Monterrey.

Vo finále na podujatí s dotáciou 250 000 USD hranom na tvrdom povrchu Deco-Turf vonku zvíťazila turnajová jednotka nad Maďarkou Tímeou Babosovoz 3:6, 6:4, 6:3 za 142 minút.

Odporúčame:
Bertensová porazila vo finále Görgesovú a z Charlestonu si odniesla piaty singlový titul v kariére

„Som rada, že som nateraz uzavrela sezónu na harde a je skvelé, že sa mi to podarilo triumfom tu v Monterrey,“ povedala pre oficiálnu internetovú stránku WTA 24-ročná aktuálne svetová trojka singlového rebríčka.

„Teraz sa teším späť na antuku, je to môj obľúbený povrch. Teším sa na Poháre federácie a na nový začiatok na inom podklade,“ dodala víťazka dvojhry na French Open 2016.

Turnaj v Monterey

dvojhra – finále:

Garbine Muguruzová-Blancová (Šp.-1) – Tímea Babosová (Maď.-4) 3:6, 6:4, 6:3 za 142 min

Viac k témam: Garbine Muguruzová-Blancová, tenis, Tímea Babosová, Turnaj v Monterey
Zdroj: Webnoviny.sk – Muguruzová-Blancová si odnáša titul z turnaja v Monterey, vo finále porazila Babosovú © SITA Všetky práva vyhradené.