streda , 15 august 2018
Home / EKONOMIKA / Ľahká americká ropa si pripísala deväť centov, ropa Brent naopak zlacnela

Ľahká americká ropa si pripísala deväť centov, ropa Brent naopak zlacnela

NEW YORK 13. februára (WebNoviny.sk) – Vývoj cien ropy bol v pondelok zmiešaný. Ľahká americká ropa si pripísala deväť centov a uzavrela na úrovni 59,29 USD za barel.

Severomorská ropa Brent, ktorej cena slúži ako medzinárodná referenčná cena, zlacnela o 20 centov na 62,59 USD za barel.

Odporúčame:
Ľahká americká ropa prvýkrát v tomto roku klesla pod hranicu 60 dolárov za barel

Vykurovací olej zlacnel o dva centy na 1,84 USD za galón. Veľkoobchodná cena benzínu na americkom trhu si pohoršila tiež o dva centy a obchodoval sa na úrovni 1,68 USD za galón.

(1 EUR = 1,2263 USD)

Viac k témam: ropa, Svetové komoditné trhy
Zdroj: Webnoviny.sk – Ľahká americká ropa si pripísala deväť centov, ropa Brent naopak zlacnela © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Samsung dosiahol v Galante míľnik, závod vyrobil svoj stomiliónty výrobok

Kumulatívny obrat spoločnosti v galantskom závode počas šestnástich rokoch výroby dosiahol 35 miliárd eur. BRATISLAVA 15. augusta (WebNoviny.sk) – Galantský závod spoločnosti Samsung Electronics Slovakia opustil stomiliónty výrobok. Stalo sa tak po šestnástich rokoch výroby v tomto závode juhokórejskej spoločnosti. Deväťmiestne výrobné číslo má veľkoformátový televízor. Kumulatívny obrat spoločnosti v galantskom závode od roku 2002

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *