streda , 2 decembra 2020
Home / šport / Futbal / Spartak Trnava ratoval v závere bod, Michalovce zas doma podľahli Senici

Spartak Trnava ratoval v závere bod, Michalovce zas doma podľahli Senici

21.11.2020 (Webnoviny.sk) – Po reprezentačnej prestávke v sobotu pokračovala najvyššia slovenská futbalová súťaž súbojmi 14. kola. Prvé tri súboje sa hrali už od 14.00 h a viac sa v nich darilo hosťom, ani v jednom prípade neodchádzali domov naprázdno.

Radostná cesta domov čakal hráčov Senice, ktorí získali tri body v Michalovciach za triumf 1:0, ktorý gólom v 32. minúte zariadil Juraj Piroska. Hostia boli strelecky aktívnejší ako Zemplínčania a v tabuľke svojmu sobotňajšiemu súperovi odskočili na rozdiel troch bodov.

Pred duelom mali obe mužstvá po dvanásť. Bod tabuľky si pripísal Ružomberčania, ktorí síce v súboji so Sereďou neskórovali, ale ani neinkasovali.

Spartak Trnava ratoval v závere hry bod

Mimoriadne zaujímavý priebeh priniesol duel medzi FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa a Spartakom Trnava.

Hostia síce v úvode druhej časti otočili z polčasových 0:1 na 2:1, potom však dvakrát inkasovali a zdalo sa, že domov pôjdu naprázdno. V nadstavenom čase druhého polčasu však zásah gréckeho stredopoliara Kyriakosa Savvidisa priniesol deľbu bodov.

V sobotu ešte dva zápasy, v nedeľu jeden

V sobotu ešte tretia Žilina hostí posledný Trenčín a druhá Dunajská Streda nastúpi na pôde Nitry. Líder Fortuna ligy a obhajca titulu Slovan Bratislava v nedeľu privíta Fc ViOn Zlaté Moravce-Vráble.

Viac k témam: Fortuna liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Spartak Trnava ratoval v závere bod, Michalovce zas doma podľahli Senici © SITA Všetky práva vyhradené.