Home / POLITIKA / Bagatelizácia podvodu prezidenta Kisku je kontraproduktívna. Lampášik Kisku zhasol

Bagatelizácia podvodu prezidenta Kisku je kontraproduktívna. Lampášik Kisku zhasol

Ak by bol prezident Kiska frajer, tak by povedal “sorry, urobil som chybu, prepáčte”. Namiesto toho prezident prišiel s vysvetlením, ktorému neverí ani on sám a neverí mu ani nikto len trochu orientujúci sa v problematike daní a nákladových položiek firmy.

Odpoveď prezidenta na zjavný daňový podvod (vedomé účtovanie výdajov do nákladov firmy, ktoré vôbec nesúvisia s činnosťou firmy) – písali sme o tom TU –  Vysvetlenie prezidenta Kisku: Daňový úrad mal na to iný názor, čo je absolútne bežné bola mizerná a absolútne nepresvedčivá.

Ak ponecháme bokom smiešnu čiastku (pár desiatok tisíc eur) ušetrených na daniach milionárom Kiskom, tak bagatelizácia samotného faktu nielen médiami ale aj naprieč celým politickým spektrom  je kontraproduktívna a nieču ukazuje.

Poukazuje totiž na to, že Slovensko je v úplnom úpadku hodnôt morálky, čestnosti, statočnosti a pravdy. Tí hore sú totiž obrazom tých dole a jánošikovská tradícia kradnutia je v duši a mysli Slovákov hlboko zakorenená. Tí dole kradnú v malom, tí hore vo veľkom. Sofistikovaní zlodeji kradnú cez daňové schémy a hlupáci kradnú cez dvadsiatky od zamestnancov.

Slovensko je v úpadku a žiadne svetlo na konci tunela nevidno. Lampášik Kisku totiž zhasol kvôli pár tisícom eur.

Škoda!

Marian Zaboj

redaktor

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Je rozhodnuté! MATOVIČ-HEGERova VLÁDA končí!!! Čo bude ďalej so Slovenskom?

Klinec do MATOVIČ-HEGERovej VLÁDY dáva exMATOVIČOV poslanec. Prídáva sa aj kotlebova kandidátka Vorobelová. Tenista Ján Krošlák, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *