Home / ZAUJÍMAVOSTI / Organizátor Veľkého protikorupčného pochodu: Som v koncoch. S nami židia a Sóroš nevy-ebú.

Organizátor Veľkého protikorupčného pochodu: Som v koncoch. S nami židia a Sóroš nevy-ebú.

Mladý študent D. Straka, ktorý chce zmeniť Slovensko nás na židovskom facebuku presviedča, že nie je bábka v rukách žida Sóroša. My v skupine AKTIVISTI, AKTÍVNI A NASRATÍ… však vieme, že za všetkým sú židia. Veď aj za fejsbukom je žid. Chcú nás ovládnuť. To my nedovolíme. Nezúčastnime sa žiadneho pochodu. Jedine keď, tak Kotlebovcovho pochodu. Na fejsbuku je nám najlepšie. Poviem úprimne a otvorene, keby ste sa so mnou stretli naživo, videli ako argumentujem a rozprávam, poviete si, že som Kokot. Na fejsbuku však žijem svoj svet a komunikujem s množstvom ešte väčších cocotov ako som ja, klikám na reklamy a hrám hry.

Snímka obrazovky 2017-04-02 o 14.54.45

Ten Straka je hlupák, neverte mu. S nami židia a Sóroš nevy-ebú. S nami teda, néééé. Nedovoľme Majdanizáciu Bratislavy. Chce ju Sóroš a určite o tom je aj ten pochod. verím iba Róbertovi Ficovi a Mariánovi Kotlebovi. Verím, že sa raz títo vodcovia spoja a bude dobre.

Aleš Kokot Jr. 🙂

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

ÚDER ZO ZÁHROBIA generála Lučanského ? Pýta sa exkotlebovec RADAČOVSKÝ

Emeritný sudca a bývalý kandidát kotlebovej strany do európskeho parlamentu a v súčasnosti slovenský europosloanec …

Jeden komentár

  1. Cit. „Financie máme od naozaj aktívnych ludí, ktorí nás podporujú“ 🙂 Uff, tak to mi je velmi konkrétne pomenovanie/určenie, kto je financmajster (skutočný organicátor, inciciátor abo „len“ podporovatel) celého podujatia 🙂 Úplne ma to presvedčilo, že to nie je žiadne zlo a organizované entity v pozadí… ako tomu bolo v 89… pre „nežná revolúcia“ občanov 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *