Home / SLOVENSKO / ŠOKUJÚCE ZISTENIE – VIEME PRVÍ: Za čo hrozí Mečiarovi basa?

ŠOKUJÚCE ZISTENIE – VIEME PRVÍ: Za čo hrozí Mečiarovi basa?

Tak toto nikto nečakal. Otcovi vlasti hrozí basa natvrdo. Túto stredu totiž krátko popoludní bola u trojnásobného expremiéra Vladimíra Mečiara (HZDS) polícia v jeho vilke Elektra v Trenčianskych Tepliciach.

Informáciu priniesol denník Plus jeden deň patriaci do skupiny PENTA.

Návšteva polície sa však podľa trenčianskeho krajského policajného hovorcu Pavla Kudličku netýkala amnestií. „Polícia mu priniesla predvolanie, ktoré však nesúviselo s amnestiami,“ povedal pre denník.

DENNÍK POLITIKA však zistil VIAC a VIEME AKO PRVÍ, čo hrozí Vladimírovi Mečiarovi. Z dobre informovaného zdroja sme zistili, o čo vlastne v celej KAUZE ide?

Pobočník a nosič vody V.M. priznal, že veľký MUFTY ako ho onehdá, keď boli mečiarovci pri moci nazýval aj samotný IVAN L., spáchal pri pasení svojich oviec chybu, ktorá ho môže priviesť až do väzenia.

Vladimír M. sa ako každý deň vybral ráno napásť svoje ovečky na pašu. V tomto teplom jarnom období sa v okolí vily Elektry začínajú prebúdzať aj mnohé živočíchy. A jednému z nich – konkrétne chránenému živočíchovi – samcovi ROPUCHY ZELENEJ sa stala veľká laba Vladimíra M. osudná. Zatiaľ len podozrivý zo spáchania trestného činu § 305 – Porušovanie ochrany rastlín a živočíchov

(1) Kto v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi na ochranu prírody a krajiny alebo so všeobecne záväznými právnymi predpismi na ochranu exemplárov reguláciou obchodu s nimi vo väčšom rozsahu

b) usmrtí, zraní, chytí alebo premiestni chráneného živočícha

potrestá sa odňatím slobody až na dva roky.

Vladimír M. „šliapol v čižme veľkosti č. 44 pri pasení svojich oviec pred vilou Elektra na chránenú ROPUCHU ZELENÚ, čím došlo k úmrtiu tohto chránené živočícha“.

Údajne obdobnou čižmou zašliapol prísne chráneného živočícha podozrivý V.M.

Snímka obrazovky 2017-04-01 o 9.51.25

prísne chránený usmrtený živočích pred usmrtením V.M:

Snímka obrazovky 2017-04-01 o 6.36.38

Situácia by ostala bez povšimnutia, ak by si úmrtie ROPUCHY ZELENEJ nepovšimol veľký neprajník vzniku Slovenska a Vladimíra M., sused Bélla B., ktorý správne a v zmysle zákona upovedomil príslušné orgány a POLÍCIA začala konať.

Ako sme sa ďalej dozvedeli z dôveryhodného zdroja, predpokladaný obhájca Vladimíra M. advokát a kotlebovec Ivan Cuper, ktorý patrí medzi popredných tvorcov Ústavy SR, renomovaných slovenských právnikov a absolútnych odborníkov na ústavné a správne právo bude tvrdiť na obranu otca vlasti, že „k úmrtiu ROPUCHY ZELENEJ síce došlo, ale len v malom rozsahu – JEDEN KUS. Zároveň to úmrtie bolo pre blaho spoločnosti, keďže exemplár mal byť poslaný na Kubu. Kubánski medicínski odborníci totiž podľa mimovládnej dohody medzi Slovenskom a Kubou z roku 1996 stále čakajú na vzorku usmrteného jedinca zo Slovenska, ktorý by im mal pomôcť pri liečbe rakoviny. Takúto vzorku na Kubu v zmysle mimovládnej dohody mala dodať už vláda Mikuláša Dzurindu. Tá však porušením tejto dohody spôsobila, že kubánski lekári tak nemohli vykreovať a použiť protiliek na rakovinu, ktorý by zachránil Huga Chavéza a Fidéla Castra pred smrťou spôsobenou sionistami z USA.“

„Vladimír M. tak žiadny trestný čin určite nikdy nespáchal“ vyhlásil Ivan C. a konanie polície označil za „šikanizujúce konanie OTCA VLASTI kaliňákovým GESTAPOM“

Fidal Castro pred smrťou, ktorú spôsobili sionisti (židia) z USA propagujúc nemeckú imperialistickú značku ADIDAS

Snímka obrazovky 2017-04-01 o 8.36.29

HuGo CHavez po smrti, ktorú spôsobili sionisti (židia) z USA

Snímka obrazovky 2017-04-01 o 8.38.19

Marian Zaboj

1.apríl 2017

web ilustračné obrázky

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Taraba a Danko spájajú sily, kandidátka SNS má byť atraktívna

Tomáš Taraba pravdepodobne po Veľkej noci ohlási spoluprácu s Andrejom Dankom a Slovenskou národnou stranou (SNS).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *