Home / ZAUJÍMAVOSTI / Kotlebovec Šušek vyzbieral už 46,50 eur pre močiteľku na korán. Prispeje aj Kotleba?

Kotlebovec Šušek vyzbieral už 46,50 eur pre močiteľku na korán. Prispeje aj Kotleba?

Známy kotlebovec Šušek sa rozhodol, že bude verejne zbierať peniaze na právnika pre 24-ročnú Sheilu Sz. z Ružomberka, ktorá sa stala známa tým, že „sa vymočila na korán“.

Pre nezainteresovaných uvádzame, že ide o osobu, ktorá na youtube videu ukazuje knihu s nápisom The Quran, o ktorej opakovane tvrdí, že je to korán. Vytrháva z nej strany, hádže ich na zem (jednou zo strán si na videu utrie zadok, roztrhanú knihu pomočí) a potom ich zapáli. Na videu je tiež vidieť, ako žena okrem iného hovorí: „V žiadnom prípade ma nikto nezastaví, aby som zabránila, teda pozastavila moje vysielanie videí, fotografií alebo písomných názorov, čo sa týka islamu. Proste za tým si stojím a sú to pre mňa paraziti, ktorí sú horší ako svrab, keď sa nevedia prispôsobiť oni nám, tak tu nemajú čo hľadať… Tak som sa rozhodla, že patrí to obecne čisto iba k islamom, muslimom a islamu. Všetkých si vás postupne budem loviť a každý, kto sa mi postaví do cesty a bude ma chcieť zastaviť, tak dopadne veľmi ťažko na hubu…, tak isto ma nejak nezastavia a pôjdem po každom muslimovi.“

Výsledok konanie tejto ženy  je ten, že sudca pre prípravné konanie Špecializovaného trestného súdu (ŠTS), pracovisko Banská Bystrica 24-ročnú Sheilu Sz. z Ružomberka vzal do väzby tento týždeň.

Známy koltlebovec Šušek tak záčal zhánať peniaze pre právnika Sheili Sz.

Snímka obrazovky 2017-02-25 o 13.30.53

Snímka obrazovky 2017-02-25 o 13.31.05

Zatiaľ sa mu veľmi nedarí a ako Šušek na svojm FB profile uvádza, vyzbieral iba 46,50 eur. Nie je to teda veľmi veľa. Otázka tak stojí, prečo Šušek nepožiada svojho šéfa Kotlebu, aby mú prispel? „Predseda strany  s miliónmi eur vo vrecku zo štátneho rozpočtu a známy bojovník protí islámu by predsa mohol podporiť právnika Sheili Sz. pár tisícmi“ uvádzajú zväčša odporcovia Mariána Kotlebu na sociálnych sieťach.

„Alebo, kde je problém, že Kotleba nepodporí Ružomberčanku, ktorá má odvahu postaviť sa islamistom“, pýta sa Arpád z Komárna.

Reakcie župana a poslanca Kotlebu je neznáma.

exred.

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ako sa obliecť a obuť na jesennú túru

Babie leto je ešte stále ideálnym obdobím na to, aby športovec opustil telocvičňu a venoval sa športovaniu vonku - na čerstvom vzduchu. Krásna jesenná príroda dodáva dobrú náladu a motivuje k lepším výkonom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *