Home / POLITIKA / Výborná správa: Kotlebovci rastú. Slovensko smeruje k svetlým zajtrajškom

Výborná správa: Kotlebovci rastú. Slovensko smeruje k svetlým zajtrajškom

Mládež je budúcnosť tejto krajiny. Mladí pochopili, že ich jediný spasiteľ je Marián Kotleba a ich budúcnosť je virtuálny svet Facebooku. Netreba nič robiť, len byť online na internete a nadávať na všetkých okolo. Na nete sa všetci stretávame a vzájomne sa hecujeme. Verím, že aj DENNÍK POLITIKA je v tomto úsilí nápomocný.

Slovensko smeruje k svetlým zajtrajškom a je to už úplne jasné. Najviac mladých Slovákov podporuje Kotlebovu ĽS Naše Slovensko (ĽSNS). Vysokú popularitu má hlavne vodca a banskobystrický župan Marian Kotleba.

Vyplýva to zo štúdie Inštitútu pre verejné otázky (IVO). Táto inštitúcia je síce pod výrazným vplyvom vplyvných Židov ale to by nemalo nič meniť na objektivite politických preferencií v sondáži IVO.

snimka-obrazovky-2016-12-08-o-14-25-07

„V prostredí mladých ľudí viac ako tretina sympatizuje s aktivitami, konkrétnymi krokmi, programom a hodnotami Kotlebovej ĽSNS. Aj samotný vodca strany Marian Kotleba má medzi mladými pomerne vysokú podporu (30 percent) ktorá prevyšuje súčasnú podporu strany,“ napísal inštitút.
Analytik IVO Marián Velšic uviedol, že preferencie ĽSNS medzi Slovákmi vo veku 18 až 39 rokov dosahujú 23,5 % a že vzhľadom k týmto sympatiám majú priestor k rastu.

Je iba čudné, že túto potešiteľnú správu o raste preferencií Mariána Kotlebu oznámil Analytik IVO Marián Velšic a nie Grigorij Mesežnikov alebo Martin Bútora.

Alebo je za tým celým zas len nejaké židovské huncútctvo? 🙂 Politika je pánske huncútctvo.

Juraj Paška

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ťažká dilema Petra Pellegriniho

Blížia sa prezidentské voľby a podľa prieskumov verejnej mienky má Pellegrini veľkú šancu, že v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *