Home / POLITIKA / Keď ZLO nahradí ešte väčšie ZLO. Slovensko skončí v ruinách a rozvalinách.

Keď ZLO nahradí ešte väčšie ZLO. Slovensko skončí v ruinách a rozvalinách.

Pri všeobecnom volebnom práve musíš osloviť tých, čo nerozmýšľaju a nie tých, čo rozmýšľajú. To je citát jedného z velikánov volebného marketingu Milana Dagoberta. Na aktuálnu situáciu na Slovensku je toto heslo viac ako vyšité. Cca. 50 % masa menej rozmýšľajúcich voličov na Slovensku kontinuálne, už 27 rokov hľadá spasiteľa, ktorý ich zachráni a volí stále väčšie a väčšie ZLO. Táto masa sa svojou voľbou zabára čim ďalej hlbšie a hlbšie do väčšieho bahna a klesá nižšie a nižšie.

Ježiš by na voľbu cca. 50 % masy slovenských a menej rozmýšľajúcich voličov kontinuálne už 27 rokov voliacich ZLO povedal: Otče, odpusť im, lebo nevedia, čo robia.

Úplne najhoršie však je, že táto 50 % masa menej rozmýšľajúcich voličov ťahá ku dnu celé Slovensko. Tí chytrejší už situáciu pochopili a Slovensko opustili. Ostatní chytrí, ktorí ešte stále veria na zmenu k lepšiemu ich budú skôr či neskôr nasledovať.

Ak nechcú dopadnúť ako poslední Židia vo fašistickom Nemecku. Tí prví prezieraví, ktorí stihli opustitť krajinu ZLA sa zachránili. Tí druhí v krajine ešte väčšieho ZLA už nestihli újsť a zaplatili za to svojím životom. História sa opakuje v pravidelných intervaloch.

ZLO na Slovensku nahradí ešte väčšie ZLO. Krajina skončí v ruinách a rozvalinách.

Potom snáď môžeme začať stavať tretiu Slovenskú republiku. Tú druhú postavil Mečiar na zhnitých základoch. Zhumpľoval ju Fico a dorazí Marián a jeho lúza. To bude výsledok voľby 50 % masy slovenských a menej rozmýšľajúcich voličov. Selaví.

Marian Zaboj

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Je rozhodnuté! MATOVIČ-HEGERova VLÁDA končí!!! Čo bude ďalej so Slovenskom?

Klinec do MATOVIČ-HEGERovej VLÁDY dáva exMATOVIČOV poslanec. Prídáva sa aj kotlebova kandidátka Vorobelová. Tenista Ján Krošlák, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *