Home / SLOVENSKO / Keď looser Sulík kritizuje U.S. Steel. Pánenka Mária

Keď looser Sulík kritizuje U.S. Steel. Pánenka Mária

Sulík je emigrant, ktorý sa z Nemecka vrátil na Slovensko. Jeho ego je dnes väčšie ako ego väčšiny politikov a preto sa rozhodol, že bude rozdávať rady aj spoločnosti U.S. Steel  – The United States Steel Corporation (NYSE: X), more commonly known as U.S. Steel, is an American integrated steel producer with major production operations in the United States, Canada, and Central Europe. The company was the world’s 15th largest steel producer in 2014. – zdroj wikipedia.

Nie, Sulík nie je J. P. Morgan ani Andrew Carnegie. Sulík založil „celosvetovo známu firmu Fax a Copy, s tržbami miliardy USD a pobočkami po celom svete“. A tak sa emigrant Sulík rozhodol kritizovať oceľových trpaslíkov U.S. Steel

„Spoločnosť U.S. Steel má pomerne chaotickú stratégiu alebo skôr žiadnu. Kroky, ktoré v minulých rokoch robili, sa nijako na ucelenú stratégiu nepodobali. Ťažko sa hľadajú s investorom dlhodobé riešenia, keď nemá jasno, čo chce robiť – predať, nepredať, expandovať v Európe alebo neexpandovať.“ uviedol Sulík pre Korzár.

Pánenka Mária!!! Pomysleli si asi všetci odborníci znalí problematiky, ktorí si prečítali vyhlásenie politika Sulíka.  Sulík sa tak zapisuje do slovenskej politiky po povalení Radičovej vlády aj týmto významným počinom – hlúpou a neodbornou kritikou  spoločnosti U.S. Steel, ktorá zamestnáva viac ako desaťtisíc ľudí v Košiciach.

Ak tento človek má byť alternatívou pre Slovensko, tak naozaj Pánenka Mária.

Marian Zaboj

 

 

Pozrite sa tiež

Kontroverzný e-mail rozvíril Skalicu: Úradníkom prišla výzva pred referendom o spaľovni

Tesne pred referendom o výstavbe spaľovne odpadu v Skalici rozvíril verejný priestor kontroverzný e-mail adresovaný mestským poslancom. Ostrý jazyk, ideologické nálepky a obvinenia z rozdeľovania spoločnosti vyvolali vášne.