Home / POLITIKA / Zbláznil sa JUDr. Fico? Šokujúce zistenie. Roboty zničia Zem

Zbláznil sa JUDr. Fico? Šokujúce zistenie. Roboty zničia Zem

Vidí aj to čo neexistuje. Počuje zvuky, ktoré nepočuje nik iný. Postihla ho duševná porucha alebo sa zbláznil? Roboty zničia Zem?

V poslednom období neprejde deň, aby JUDr. Fico – toho času premiér nevypustil v médiách šokujúcu informáciu. Ešte predvčerom sa premiér porovnával s radovým redaktorom rozhlasu, že „nie sú na rovnakej úrovni“

Včera zas premiér obvinil spoluzakladateľa softvérovej spoločnosti Eset Miroslava Trnku.

„Okolo Nemocnice sv. Michala v Bratislave sa urobila bublina. S podozreniami z predražených nákupov prišla nadácia, ktorá je „evidentne účelovo politicky založená“. Povedal to dnes premiér Robert Fico (Smer) v diskusnej relácii TA3 V politike. K spomínanej nadácii má mať podľa neho blízko prezident SR Andrej Kiska. „Je to príprava na jeho politickú stranu,“ uviedol Fico.
Na možný predražený nákup v nemocnici upozornila Nadácia Zastavme korupciu na čele s Pavlom Sibylom, ktorý sa k politickej motivácii nemieni vyjadrovať. Nepáčilo sa jej, že celé vybavenie cez lavičky, zdravotnícke prístroje až po technológiu nakúpila cez jeden tender približne za 23 miliónov eur. Nadáciu založil spoluzakladateľ softvérovej spoločnosti Eset Miroslav Trnka.“

Nuž tu by sme zas my mohli povedať, že Fico a Trnka „nie sú na rovnakej úrovni“. Čo zostane po skončení vládnutia za Ficom?

Už dnes vieme, čo zostáva a zostane za Trnkom. Funkčná firma, ktorá platí milióny na daniach a ktorá vymyslela produkt známy na celom svete.

Je smutné, že premiér skĺzol do tejto roviny. Niektorí tvrdia, že Fico sa zbláznil. Iní, že Fico je vyčerpaný. Ťažko povedať, kde je pravda ale ako tvrdí premiér „veľkú bublinu okolo Nemocnice sv. Michala v Bratislave  urobil spoluzakladateľ softvérovej spoločnosti Eset Miroslav Trnka.“

Možno príde deň, keď Fico vyhlási, že „Roboty zničia Zem,  môže za to spoluzakladateľ softvérovej spoločnosti Eset Miroslav Trnka a on (Fico) Slovensko chráni a zachráni“.

V ten deň by už istotne mali nastúpiť muži s kazajkou a začať naozaj chrániť Slovensko pred samodeštrukciou demokracie a Róberta.

Marian Zaboj

politický komentátor

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Významný člen Smeru: LGBTI EXTRÉMisti napadli účastnikov protestu. TO video musíte vidieť

LGBTI EXTRÉMISTI ZASTRAŠOVALI A FYZICKY NAPADLI ÚČASTNÍKOV POKOJNÉHO PROTESTU PRED DPOH. „Teším sa, že sme …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *