Home / ZAUJÍMAVOSTI / Trollovia od Putina opäť šíria nezmysly. Pridajte sa aj Vy

Trollovia od Putina opäť šíria nezmysly. Pridajte sa aj Vy

Ruská a proruská propaganda je založená na cielenom šírení dezinformácii, lží a hlúpostí. Jej cieľom je rozvrátiť západný systém demokracie a implementovať do bývalých ruských kolónií (Slovensko, Česko, Pobaltie, Rumunsko, Bulharsko atď.) vodcov, ktorí budú obhajovať proruské záujmy.

Za týmto účelom využíva ruská propaganda efektívne prostriedky, ktoré nie sú veľmi finančne nákladné. Je potrebné len nájsť dostatočne veľkú skupinu ľudí, ktorí svoj život prežívajú na Facebooku, sú frustrovaní, za svoj neúspech vinia celý svet okrem Ruska  a tí potom šíria dobrovoľne a zadarmo (len pre vlastný dobrý pocit a pocit, že aspoň raz v živote sú pre komunitu virtuálnych trollov zaujímaví) úplne nezmysly.

Ako je napríklad tento:

snimka-obrazovky-2016-11-27-o-11-03-40

Čo napíše zajtra pani Valentína Hambalková, keď facebook bude normálne fungovať?

Zajtrajšok je však nedôležitý. Podstatný je dnešok. Dnes treba vyvolať paniku a chaos ohľadom Facebooku. Zajtra inú paniku ohľadom chemtrails a pozajtra, že vybuchne sopka, ktorá zničí Ameriku. Za všetko môžu židia a USA.

Dnes šíri táto pani nezmysly, ktoré majú presvedčiť ostatných, že naša spása je ruský VK, Rusko, Putin.

Aj takto funguje ruská propaganda. Efektívne s malými nákladmi. Dôležité je len nájsť dostatok frustrovaných trollov. Pridajte sa k ním a šírte tento proamerický článok. Staňte sa proamerickým trollom 🙂

exred.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ako sa obliecť a obuť na jesennú túru

Babie leto je ešte stále ideálnym obdobím na to, aby športovec opustil telocvičňu a venoval sa športovaniu vonku - na čerstvom vzduchu. Krásna jesenná príroda dodáva dobrú náladu a motivuje k lepším výkonom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *