Home / POLITIKA / Komunista Fico otvára bránu do politiky extrémistom a iným exotom. Putin má radosť.

Komunista Fico otvára bránu do politiky extrémistom a iným exotom. Putin má radosť.

Vyjadrenia toho času premiéra Fica prekračujú únosnú mieru. Sú len dve racionálne možnosti, prečo sa v poslednom období správa ako človek, ktorý stráca logický úsudok a správa sa bohužiaľ ako úplný magor. Teda z pohľadu normálnych ľudí. Pre lúzu vyjdrenia Fica môžu byť prítažlivé a obdivované. Ak sa takto na verejnosti vyjadruje premiér, potom sa na verejnosti môže takto vulgárne vyjadrovať už hocikto.

Ficova vyčerpanosť z politiky a zdravotné problémy by boli tými lepším prípadmi a v tom prípade istá zhovievavosť pre chorého človeka je možná.

Ten horší prípad je, že Fico sa tak správa cielenie. Vulgárne vyjadrenia štvrtej krčmovej skupiny na adresu novinárov Slovakia’s PM calls journalists ‚dirty anti-Slovak prostitutes‘ o ktorých píšu aj svetové médiá, dnes pokračovali. Opäť úplne nepochopiteľné a zbytočné vyjadrenia premiéra Fica v diskusnej relácie RTVS Sobotné dialógy Braňa Dobšinského.

Fico nemá žiaden dôvod reagovať na novinárov takouto formou a spôsobom. Aj keby väčšina novinárov skutočne boli „špinavými protislovenskými prostitútkami“ Fico je premiér vlády SR a vo vyjadrenia by si mohol zachovávať aspoň trochu úroveň a glanc.

Takéto vyjdrenia sú len vodou na mlyn magorom a lúze. To sa v poslednom období prejavuje aj tým, že do lavíc slovenského parlamentu zasadla zmeska komunistov, psychopatov, exhibiocionistov, oportunistov, mafiánov, fašistov – proste parlament sa stal výkladnou skriňou KOKOTOV.

Podotýkam, že doterajšie slovenské parlamenty nikdy neboli výkvetom génia slovenského národa, ale aktuálny parlament je naozaj žalostný.

Vyjadrenia bežného novinára ako som ja by tiež nemali obsahovať vulgarizmy, na druhej strane nie som na rovnakej úrovni premiéra vlády SR.

Onehdá Fico použil výraz „vrece zemiakov“. Výsledok sa dostavil. Teraz Fico používa obdobné výrazy a pritvrdzuje.

Je to zámer? Je zámer komunista Fica dosiahnuť stav, aby ľudia z frustrácie a znechutenia zvolili vládu extrémistov a exotov? Je cieľom Fica dosiahnuť, aby sa lúza pohla?

Komunista Fico štýlom svojej politiky, vyjadreniami a konaním otvára bránu do politiky extrémistom a iným exotom. Fico sa správa akoby bol trojským koňom ruských záujmov. Putin musí máť z takéhoto slovenského komunistu skutočne radosť.

Marian Zaboj

politický komentátor

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

EXPERT: Pri Ficovi porušuje Kaliňák a Šutaj Eštok zákon

Policajný expert Jozef Šátek dnes uviedol na svojom FB profile tieto dve poznámky k obsahu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *