Home / POLITIKA / Spojí sa Sulík s Kotlebom? „Ještě větší blbec, než jsme doufali“

Spojí sa Sulík s Kotlebom? „Ještě větší blbec, než jsme doufali“

Sulík položil Radičovej vládu a umožnil nástup Smeru, ktorého tyrania na Slovensku trvá už tretie volebné obdobie. Kým v prvom období Smeru  a Ficovi trenírky držal Mečiar a Slota, v tretej Ficovej vláde mu robia štafetáž maďar Bugár a maďaro-slovák Danko. Richard Sulík namiesto zamyslenia sa nad zmyslupnosťou svojho politického bytia dnes v rozhovore pre agentúru SITA  vyhlásil, že za politický štart Mariána Kotlebu sú zodpovední KDH a Smer v Banskobystrickom kraji. „Kotlebovi pomohol banskobystrický župan. V prvom kole vznikla pravicová koalícia. SaS, SDKÚ a Most. Volali sme KDH. Vtedajší predseda Ján Figeľ hovoril, že s nami pôjdu, ale KDH išlo napokon do koalície so Smerom. Ľudovít Kaník prehral v prvom kole o pol percenta s Kotlebom. Ak by KDH nešlo so Smerom, v druhom kole by bol Vladimír Maňka s Kaníkom. Takto išiel do druhého kola Kotleba. Za štart Kotlebu teda vďačíme KDH a Smeru v Banskobystrickom kraji,“ vyhlásil Sulík.

Superman Sulík akoby pozabudol, že za nástup tyranie Smeru na Slovensku počas druhej Ficovej vlády je zodpovedný len on sám. Položením Radičovej vlády dokázal Sulík, že slogan, ktorý o ňom v kuloároch Smeru koluje „Ještě větší blbec, než jsme doufali“ platil v roku 2011 a platí aj v roku 2016. Za tyraniu Smeru na Slovensku je totiž zodpovedný Sulík, nie Kotleba.

Vyjadrenia Richarda Sulíka o Mariánovi Kotlebovi sú tak celkom dosť mimo. O to viac, že sám Sulík pred časom priznal stretnutie s Kotlebom. A to všetko ešte v čase, keď Kotleba bol hen tam a nie županom.

Extrémistické vyjadrenia Richarda Sulíka sú v podstate totožné s vyjadreniami Mariána Kotlebu.

V budúdcnosti autor ani nevylučuje možnosť spolupráce týchto dvoch extrémistov. Posledný bod politickej agendy, ktorí rozdeľoval týchto dvoch pánov už padol. Sulíkov bod podpory lesieb a gejov totiž padol s Poliačikom a tak už nič nestojí spolupráci Sulíka s Kotlebom. Na Slovensku je totiž od istého času možné už naozaj všetko. Bohužiaľ.

Marian Zaboj

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

EXPERT: Pri Ficovi porušuje Kaliňák a Šutaj Eštok zákon

Policajný expert Jozef Šátek dnes uviedol na svojom FB profile tieto dve poznámky k obsahu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *