Home / SLOVENSKO / Deň, keď Kotleba vymení Fica na premiérskej stoličke

Deň, keď Kotleba vymení Fica na premiérskej stoličke

nastane skôr, ako si väčšina nevoličov myslí. Možno. Prvé náznaky zbližovania Ficovho Smeru a Kotlebovej ĽSNS sa už dejú. Ako uviedol dnes nezaradený poslanec Beblavy na svojm FB profile: „Poslanci SMERu Puci, Buček, Chudík, Burian, Jahnátek, Nachtmannová, Kvorka a ďalší práve hlasovali za návrh Mariána Kotlebu. Spojili sa s fašistami kvôli tak zásadnej veci, ako je… odsúdenie poslanca Osuského za facku Vaskému.“

beblavy kotleba

Každý, kto dlhšie sleduje slovenskú politickú scénu už pochopil politický vývoj na Slovensku. Ten je cyklický a v podstate stále rovnaký.

Stádo volov zostáva, mení sa len vodca.

Najprv bol Mečiar a milión jeho voličov. Väčšina z nich boli frustrovaní, neschopní zamestnanci štátnej správy, dôchodcovia, paraziti a skupinka oligarchov.

Nasledoval Fico  a milión jeho voličov. Väčšina z nich boli a sú frustrovaní, neschopní zamestnanci štátnej správy, dôchodcovia, paraziti a skupinka oligarchov.

Keďže ako v mori, tak aj na Slovensku vlna strieda vlnu, prichádza na scénu ďalší záchranca Slovenska. Marián Kotleba, ktorý možno už čoskoro nahradí na premiérskej stoličke Fica. Síce má dneska Kotleba len 200 000 voličov, ale potenciál do milióna má. Len neurobiť chybu. Všetci frustrovaní, neschopní zamestnanci štátnej správy, dôchodcovia a paraziti potrebujú niekoho, kto by ich zacháránil. Niekoho, kto by vedel obhajovať ich neschopnosť, ich parazitizmus a vnášal ďalej do spoločnosti závisť k úspešným a sebestačným. A takým vhodným kandidátom sa javí dnes extrémista, čoskoro možno už budúci premiér, terajší bystrický župan a poslanec v jednej osobe, Marián Kotleba.

Prvé náznaky spolupráce Smeru a ĽSNS uviedol poslanec Beblavý.

Deň, keď Kotleba vymení Fica na premiérskej stoličke sa blíži. Ani sa nenazdáme a Slovensko nebude už ani v Európskej únii, ani v NATO. Možno.

Keďže väčšina chytrých a úspešných je už aj tak mimo Slovenska, začína to byť už jedno. Po zmene ficovho režimu na režim kotlebovský odídú poslední chytrí a úspešní. Ako v roku 1968. A potom všetci tí frustrovaní, neschopní zamestnanci štátnej správy, dôchodcovia a paraziti budú šťastní a spokojní. Ako boli spokojní a šťastní v socializme.

Veď obdobie normalizácie po roku 1968 bolo také krásne. Bol pokoj, istoty, práca, byty zadarmo a pekné rady na banány a iné zboží.

rad na banany

Marian Zaboj

redaktor

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Vláda má záujem postaviť novú väznicu neďaleko Rimavskej Soboty, podľa Suska môže slúžiť aj na iné účely

rojekt mal pôvodne stáť podľa odhadov zhruba 55 miliónov eur.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *