Home / POLITIKA / Sulík čistí stranu od podporovateľov drog, buzerantov a lesieb.

Sulík čistí stranu od podporovateľov drog, buzerantov a lesieb.

Sulík z postu tímlídra SAS pre školstvo odvolal Martina Poliačika.  Poslanec Poliačik, ktorý sa v rozhovore  so Sudorom v denníku Sme otvorene priznal k užívaniu drog a je známy tiež tým, že verejne niekoľkokrát podporil úchylné pochody buzerantov a lesieb v uliciach Bratislavy, skončil. Nie ako poslanec Národnej rady, ale len ako tímlíder SAS pre školstvo. Ako informuje portál www.pluska.sk, nahradiť ho má iný poslanec Branislav Gröhling – majiteľ siete Štúdií krásy Pierot Exclusive. „Mrzí ma, že sa predseda Sulík uchyľuje k takýmto mocenským krokom na základe názorových nezhôd. Ale rešpektujem jeho právo vybrať si tímlídra podľa vlastných predstáv,“ reagoval na zmenu Poliačik.

Sulík tak pokračuje v krokoch ako ich opísal v rozhovore s Mirom Kernom v Denníku N: Machiavelli má pravdu, problém treba riešiť, kým je malý

a zbavuje sa všetkých okolo, ktorí nesúhlasia s jeho úlohou „vodcu a spasiteľa“. Potom, čo superman Sulík vykopol zo strany ľahkého užívateľa drog Juraja Miškova, bolo len otázkou času, kedy skončí aj Martin Poliačik ako užívateľ tvrdších drog. Z dôveryhodných zdrojov sa Denník Politika dozvedel, že osud Poliačika v strane SaS je nadobro spečatený. Sulík s Poliačikom už ďalej neráta a Poliačik má byť príkladom, že takto „skončia“ všetci, ktorí nesúhlasia s predsedom SAS Richardom Sulíkom.

red.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Významný člen Smeru: LGBTI EXTRÉMisti napadli účastnikov protestu. TO video musíte vidieť

LGBTI EXTRÉMISTI ZASTRAŠOVALI A FYZICKY NAPADLI ÚČASTNÍKOV POKOJNÉHO PROTESTU PRED DPOH. „Teším sa, že sme …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *