Home / POLITIKA / Kotlebov kandidát č. 88 chce byť žilinským županom

Kotlebov kandidát č. 88 chce byť žilinským županom

Roztrhlo sa vrece s kandidátmi župana Kotlebu, ktorí chcú profitovať na štátom platených funkciách. Potom, čo údajne Kotlebovci pochopili, že sa nevedia uživiť vlastnými rukami ani hlavou, rozhodli sa, že obsadia dobre platené politické funkcie. Stáči len v rámci demokracie presvedčiť  pracujúce masy, že kotlebovci ich zachránia pred cigánmi, židmi a inými parazitmi. Prvým baranidlom bol a je sám župan Kotleba. Nič nič a zrazu dve verejné funkcie, dva platy a hneď je 5 tisíc eur vo vrecku. 

Ako uviedol včera DENNÍK N ďalší, kto sa pokúšal o verejnú funkciu bol cez posledný víkend aj kandidát na primátora Zlatých Moraviec, kotlebov župný úradník a pochôdzkar vo vlakoch Štefan Jurík. Zatiaľ neúspešne.

Najnovším záujemcom o verejnú funkciu je aj šéf akčnej skupiny VZDOR Slovensko Marián Magát.

Magát neúspešne kandidoval za Kotlebu do slovenského parlamentu s číslom 88.

Magát priamo na sociálnej sieti vlastnenej nenávideným židom Maromk Zuckerbergom oznámil verejnosti úmysel kandidovať na post žilinského župana a záujem nahradiť tak Juraja Blanára zo SMERu. Uvidíme ako dopadne snaha Mariána Magáta.

Bude zaujímavé sledovať, či Magáta bude v jeho kandidatúre podporovať aj župan Kotleba tak, ako podporoval v kandidatúre Štefana Juríka. Doteraz boli všetky voľby kotlebových kandidátov neúspešné. Voličská verejnosť totiž vo voľbách vníma iba Kotlebu a ostaní kotlebovci sú považovaní za absolútnych lúzrov. Čas ukáže, či sa niečo zmení a či bude Marián Magát prvou lastovičkou, ktorá uspeje aj keď Kotleba.

jpred.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Je rozhodnuté! MATOVIČ-HEGERova VLÁDA končí!!! Čo bude ďalej so Slovenskom?

Klinec do MATOVIČ-HEGERovej VLÁDY dáva exMATOVIČOV poslanec. Prídáva sa aj kotlebova kandidátka Vorobelová. Tenista Ján Krošlák, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *