Home / VÝBER Z RÔZNYCH ZDROJOV BEZ CENZÚRY / Vyznanie brata moderátorky Puškárovej. Nešiel vypovedať na políciu. Čo je za tým?

Vyznanie brata moderátorky Puškárovej. Nešiel vypovedať na políciu. Čo je za tým?

Na cestu osobného blogu ako Križiak Milan Krajniak sa vydal aj brat známej modrátorky TV Markíza Peter Puškár. Kajniak v spolčení s Borisom Kollárom sa stal poslancom parlamentu. Uvidíme, či osobné blogové vyznania na internete pômôžu aj Petrovi Puškárovi dostať sa do parlamentu. Čitateľom DENNÍKa POLITIKa prinášame osobnú spoveď prečo sa politik mimoparlamentnej strany Právo a spravodlivosť nezúčastnil policajného výsluchu:

Ukážem na zločincov za to ma chcú umlčať Chcete zoznam zločincov z vlády a pozadí vlád ktorí nás okrádajú? Dnes je významný deň. Je sviatok nespravodlivostíhaných.

A dnes sa všetci môžu pričiniť o to aby boli odhalení najväčší zločinci v dejinách Slovenska. Ľudia žiadajte zverejnenie zoznamu všetkých firiem, ich majiteľov a príbuznych, ktoré od štátu, teda od nás, dostali za poslednych desať rokov viac ako 100.000 EUR (bilančne teda nič neodviedli a zanikli a podobne, ten mechanizmus viem vysvetliť je to zložitejšie ale viem ako to urobiť, dajte mi mandát trvá to asi jeden pracovný deň!) na DPH nadmeráky o toto som sa snažil a preto som nepohodlný! Je to výdavok zo štátneho rozpočtu a každý má právo to vedieť! Nech sa neskrývajú za daňové tajomstvá veď to sú naše peniaze! Máme právo vedieť kto ich dostal a prečo!!!image

Potom zoberete vidli a roxorové tyče a vyhádžete ich ako hnoj z ich luxusných víl a limuzín!

Dnes tak ako po iné roky sa zvyčajne zamýšľam nad tým prečo ma viac ako 12 rokov kriminalizujú? Prečo ma obviňujú a robia mi razie? Komu vadím tým, že ľuďom radím ako lepšie žiť, ako sa nedať zdierať nespravodlivými daňami? Prečo vždy keď upozorním na to ako ľudia prepojení na vládu okrádajú národ tak ma z niečoho preventívne obvinia?
Pochopil som už to prečo médiá spolupracujú v tejto diskreditácii lebo ich vlastnia tí istí pasáci ktorí vlastnia politikov a ukradli nám našu krajinu, naše hodnoty a zadĺžili Slovensko, každého z nás! Takýto ľudia sa nezastavia nad ničím. Teda jediná vec ktorú môžeme urobiť je to čo radi spievame nám všetkým známe …ZASTAVME ICH BRATIA…
Jedine ak sa spojíme bez ohľadu na politickú príslušnosť, vierovyznanie či socialne postavenie. Jedine tak môžeme prežiť lepšie. Dnešnej garnitúre sa podarilo presvedčiť ľudí, že musia živoriť, vstávať ráno a chodiť do práce aby odvadzali dane a otrokári si z nich kradli a platili luxuxné životy, drogy a iné zvrhlosti. Je to tak vážení platíme dane pri každom nákupe a z nich vám ukradnú 1000000000 eur slovom asi miliardu eur. Použivajú to na budovanie si svojich mediálnych impérií kupovaní a diskreditovaní ľudí. Každý kto sa akokoľvek vzoprie tejto ekonomickej tyranii je perzekvovaný. Kľudne si to vyskúšajte. Chodíte do práce aby ste zarobili na to aby ste mohli chodit do práce. Za zarobené peniaze si kúpite veci potrebné pre život aby ste mohli chodiť do práce. Miniete všetky peniaze a odovzdáte z nich viac ako cirkevný desiatok, viac ako kedykoľvek v stredoveku. A odovzdalvame to zlodejom ktorí vytvárajú atmosféru strachu a zneužívajú moc.
Aj celá táto kauza je vykonštruovaná tak ako boli aj tie predtým. Dnes iný súd symbolicky rozhodol, že ma neoprávnene uväznili a patrí mi náhrada škody. Viete kedy sa to stalo? V roku 2004! To je aká spravodlivosť? Odvtedy každý rok dva niečo vykonštruovali aby ma mohli držat pred verejnosťou ako zločinca. Samozrejme zaťahujú do toho moju sestru lebo je známa a to sa dobre predáva. Vštepujú občanom vzájomnú závisť a nenávisť lebo takto sme ľahšie ovládateľní. Mrzí ma, že ľudia oblbnutí propagandou volia menšie zlo ale vždy zlo a to zlo nás okráda a ničí. A pritom je to tak, zme za menším aj väčším zlom stoja stále tí istí štbaci, byvalí komunisti ne z presvedčenia ale z vypočítavosti a len preto aby nás všetkých okrádali.
Dnes som išiel odhodlaný na medialno politickú popravu na výsluch ktorý bol oznámený len tak včera večer ked už všetky médiá mali “informácie” o “zločinoch”. Dnes som si povedal vzdávam tento boj, a išiel som sa vzdať tak ako sa vzdali mnohí v dejinách keď ich zradili alebo chceli exemplárne potrestať. Nepodarilo sa. Môj organizmus ten tlak nevydržal, tie roky kriminalizovania a dikreditácie, tie roky vymyslených trestných stíhaní, sledovaní, odpočúvaní, roky daňových kontrol ktoré boli účelové, tie roky nespravodlivého stíhania a ponižovania. Proste telo si povedalo dosť. Skolaboval som a previezli ma do nemocnice. Ležím a rozmýšľam čo bude ďalej lebo viem, že to sú klamstvá. Som nevinný ale u nás je to naopak, u nás musím dokazovať svoju nevinu aby ma neodsudili. Stretol som sa stým viackrat v právnej praxi, že ľudí odsúdili len preto že nemali na zaplatenie advokáta a naopak zločinci si stavajú luxusné sídla a okrádajúc nás všetkych, z médií vám odkazujú aby ste ich volili. Z tých istých médií ktoré robia zo mňa zločinca z iného hviezdu a rozhodujú o tom čo si máte myslieť. Radil som ľuďom ako sa v rámci zákona brániť, za to som na zozname bielych koní. Pomáhal som v odhaľovaní zločinov a poukazoval som na to kde a kto kradne za to som obvinený. Som brat známej moderátorky a preto to všetko riešia ešte aj médiá a to samozrejme len namierené proti mne, proti človeku ako ste aj vy len s tým rozdielom, že to čo si myslíte ja hovorím nahlas. Každý kto ma pozná vie, že som vždy pomohol komukoľvek kto ma požiadal o pomoc. Každý kto ma pozná vie, že dlhodobo ma tento zločinecký systém kriminalizuje. Akokoľvek robím všetko podľa zákona. V krajine kde človek ktorý uživa drogy môže byť ministrom a novinár ktorý sa na to opýta obžalovaným sú zákony zbytočné. A preto nie je potrebný ani žiadny parlament veď na čo sú zákony? Na udržanie poslušnosti a strachu stačia aj posluhovači ktorých si zaplatia. Stačí mašinéria ktorú udržiavajú a platia z daní ktoré musíme odovzdať. Z toho platia našich blízkych nie aby nás chránili ale aby chránili seba pred našim spravodlivým hnevom!
Často krát vidím ľudí ktorí nerozumejú veciam a je mi to ľúto, že školstvo je úmyselne devastované aby sme tu mali čo najviac nevzdelaných ľudí. Oligarchovia ktorí nakradli však svoje deti dajú to lepších škôl tam učitelia nemusia štrajkovať. A zase to je len z našich peňazí. Česť pár výnimkám ktorí zbohatli poctivo. Vedia tiež rozprávať ako ich ktorý úradnik, politik alebo štátny orgán vydieral a platili za to čo im právom patrí.
Bojíte sa a tešíte ak niekoho druhého obviňujú a želáte mu to najhoršie? Bohužiaľ toto je ciľom propagandy. Aby ste sa vždy báli a robili nie čo by ste chceli ale čo máte rozkázané otrokármi. Skúste jedeň deň robiť to po čom túžite a snívate. Jeden deň a máte plno problémov a to len preto, že nemáte radi suseda, kolegu šéfa, falošne sa usmievate, v duchu nadávate pretvarujete sa? Naše životy nám berú a my im pritom tlieskame a odvraciame hlavu. Dnes ho chcú zobrať aj mne. Zajtra bude rad na niekom ďalšom a časom príde na každého kto by chcel žit lepšie ako mu určili zločinci ktorí si z našej práce berú daň aby oni nás mohli zotročovať. Presvedčte sa, nie je to tak všade sú krajiny kde ľudia žijú normálne a politici robia pre nich svoju prácu. Ale tiež si to ľudia museli vybojovať a zaslúžit. Je to jednoduché, máme jediný cieľ zastaviť naše okrádanie to okrádanie ktoré začalo keď nám v 89 ukradli nádej a oklamali nás, keď potom rozkradli spoločné vlastníctvo našich rodičov ktorí vybudovali Slovensko a rozpredali v takzvanej kupónovej privatizácii, neskôr keď nás zadĺžili a teraz keď zo všetkého platíme dane ktoré namiesto aby sa použili pre to na čo sú určené tak končia v daňových rajoch. Tak ako sa to z času na čas odhalí. Do úzadia sa odsúvajú zločinci veď treba urobiť zo mňa exemplárny prípad. Keby čokoľvek z toho čo je na mňa vymyslené bola pravda tak to je ako kvapka v mori, zrnko piesku na púšti oproti tomu čo nám všetkým ukradnú každý rok!! O tom sa však neinformuje tri dni o každej kauze pretože by nebol priestor už na nič iné.
Čítam, správy od mnohých ľudí a ďakujem im za podporu. Vidím, že ľudia sa prebúdzajú a poviem len jedno keď povedie moje krivé obvinenie k tomu, že sa ľudia zamysleli, keď povedie moja perzekúcia od zločincov v pozadí polície a skorumpovaných politikov, tak táto obeta mala zmysel. Verím, že sa prestanú ľudia báť a jedného dňa spoločne potrestáme zlodejov ktorí nás okrádajú a zneužívajú moc. Najhorši tyran je ten ktorý presvedčil svoje obete, že sú slobodné.

zdroj: http://peterpuskar.sk/ukazem-na-zlocincov-za-to-ma-chcu-umlcat/

Ďakujeme Petrovi za TIP

tipy do denníka

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

ŠOK: VRAH gejov je MŔTVY! Čo sa udialo pred GAY barom ? PLÁN akcie VRAHA

Mladý muž, ktorý v stredu večer strieľal v Bratislave na Zámockej ulici, je mŕtvy. Šialené …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *