Home / VÝBER Z RÔZNYCH ZDROJOV BEZ CENZÚRY / ODPAD SLOVENSKÉHO NÁRODA A SPOLUPÁCHATELIA A SCHVAĽOVATELIA ZLOČINOV HZDS SA VOTREL NA KANDIDÁTKU STRANY MARIÁNA KOTLEBU

ODPAD SLOVENSKÉHO NÁRODA A SPOLUPÁCHATELIA A SCHVAĽOVATELIA ZLOČINOV HZDS SA VOTREL NA KANDIDÁTKU STRANY MARIÁNA KOTLEBU

O úprimnosti sľubov strany Kotleba Ľudová strana naše Slovensko potrestať zlodejov a navrátiť štátu rozkradnutý majetok sa dá vážene pochybovať, pretože je sotva možné, aby Marián Kotleba nevedel nič o minulosti bývalých poslancov za HZDS Jána Cupera a Evy Zelenayovej. Je mi úprimné ľúto poctivých členov tejto strany, ktorí do Kotlebu vkladajú svoje nádeje a som presvedčený, že o to väčšie bude ich sklamanie keď zistia, že všetko boli len prázdne slová namiesto činov a do parlamentu sa chcú dostať resp. sa dostanú len ďalší poberatelia poslaneckého platu a vyžieračí peňazí daňových poplatníkov.
Ak si chce niekto nahovárať, že exposlanci Mečiarovho HZDS na kandidátke tejto strany budú zárukou zmeny systému, tak klame sám seba. Ospravedlňovať politiku HZDS, ktorá vytvorila tzv. kapitálotvornú vrstvu z radov bývalej komunistickej nomenklatúry, príslušníkov a spolupracovníkov ŠtB a VKR prepojených s organizovaným zločinom a mafiou, zásluhou na vzniku samostatnej Slovenskej republiky, ktorú založili hlavne preto, aby v nej nikdy neplatil lustračný zákon a aby ju mohli ľahšie rozkradnúť, je ďalším falošným mýtom ako rozprávka o nežnej revolúcii a víťazstve pravdy a lásky nad lžou a nenávisťou. Práve k tejto zločineckej HZDS, ktorej sofistikovaným pokračovaním je politika Smeru-SD, kde sa preskupili bývalí členovia HZDS, patrili Ján Cuper a Eva Zelenayová.
Kde bolo národné cítenie Evy Zelenayovej, keď sa prepúšťali robotníci z vytunelovaných fabrík, vraždili biele kone, vybuchovali auta, unášali ľudia a vraždili nežiaduci svedkovia ako Remiáš? Kedy sa zastala obetí kapitálotvornej vrstvy z HZDS napríklad v Košických VSŽ kde vtedy bačoval Rezeš? Eva Zelenayová vtedy spievala Vivat Slovakia spolu s Mečiarom a jeho súkmeňovcami. Po odchode z politiky začala používať svoje meno za slobodna, aby ju obyčajní ľudia nepoznali a votrela sa do združenia politických väzňov v ktorom sa stala redaktorkou časopisu Svedectvo, kde šíri nenávisť voči Čechom. Komunistickí zločinci z radov komunistickej strany, ktorí tvorili v tom čase väčšinu poslancov NR SR a a agenti ŠtB jej však nikdy neprekážali.
Tak ako hyeny zacítia na kilometre zdochliny, ktorými sa živia, rovnako aj Eva Zelenayová a Ján Cuper zacítili príležitosť dostať so opäť do politiky cez stranu Mariána Kotlebu. Je veľkou škodou, že Kotleba sa zbavil čestných ľudí, ktorí by mu poradili, aby sa prestal držať heslá: hoci si zlodej a darebák nevadí, hlavne, že sa hlásiš k národniarstvu. Dodávam, že jednu stranu, ktorá zmenila heslo Za boha a národ, za heslo Za Boha a peniaze, sme tu už v parlamente mali.

Ondrej Švec

Zdroj: http://necenzurovane.net/volby2016/volby24.html#hzds

Ďakujeme Ondrejovi za TIP

tipy do denníka

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ako a koľko zarába USA na vojne na UKRAJINE ? ŠOKujúce odhalenia

Deväť mesiacov po invázii na Ukrajinu začína Vladimir Putin lámať Západ. Najvyšší európski predstavitelia sú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *