Home / POLITIKA / Trollovia od Kotlebu napádajú Kollára, Ruhiga a obhajujú mečiarovcov. Čo spája Kotlebu s HZDS?

Trollovia od Kotlebu napádajú Kollára, Ruhiga a obhajujú mečiarovcov. Čo spája Kotlebu s HZDS?

Vyzerá to tak, že je toho viac ako sme si mohli myslieť. Mať na kandidátke esá z éry HZSD, keď vybuchovali autá a veselo sa rozkrádalo je asi len vrcholom kotlebovho ľadovca. Praktiky HZDS sa pevne ukotvili aj u Kotlebovcov. Nevidia a nepočujú pravdu, vidia a počúvajú len a len svojho vodcu. Niečo podobné bolo aj u Mečiara (Docent Cuper by o tom s pani Zelenayovou vedeli rozprávať). Zásadný rozdiel je ten, že podpora Mečiara bolo svojho času v desiatkach percent a Kotlebova je v precentách.

V DENNÍKu POLITIKA sa zverejňujú rôzne články. Častokrát aj také, s ktorými sa mnohí moji kolegovia v redakcii ani nestotožňujú. Ale čítanosť je dobrá vec a preto máme rubriku VÝBER Z RÔZNYCH ZDROJOV BEZ CENZÚRY. Pod touto rubrikou bol dnes zverejnený aj článok z www.necenzurovane.net v znení: ODPAD SLOVENSKÉHO NÁRODA A SPOLUPÁCHATELIA A SCHVAĽOVATELIA ZLOČINOV HZDS SA VOTREL NA KANDIDÁTKU STRANY MARIÁNA KOTLEBU

A to sme podľa Kotlebovcov nemali robiť. Nastala z ich strany tvrdá a fanatická obhajoba potentátov z obdobia HZDS. Medzi obhájcami obdobia HZDS, keď vybuchovali autá, vraždy boli na dennom poriadku a mečiarovci rozkrádali národný majetok je najaktívnejší kotlebov trol pod nickom Ľudovít Štúr. Ten nielenže obhajuje obhájcu šéfa SIS Ivana Lexu ale útočí aj na iných. Obhajovať ľudí z najbližšieho okolia Mečiara (o ktorom matka zavraždeného Remiáša hovorila, že je to „človek s krvavými paprčami“) je naozaj silná káva. Čo teda spája Kotlebu s HZDS?  

Doteraz útočili kotlebovci na Borisa Kollára. Najnovšie sa obuli aj do Romana Ruhiga z malej strany Koalícia Spoločne za Slovensko. Prečo? Preto, že Ruhig niečo, na rozdiel od nezamestanných a neschopných kotlebovcov v živote dokázal?

kotlebovci

Čítať príspevky kotlebovských trollov na FB je naozaj smutné. Až vtedy si totiž človek uvedomí, že títo trolovia sú naozaj hlúpi a primitívni. S týmito primitívmi a hlupákmi človek žijúci na Slovensku musí spoluexistovať, cestovať v trolejbuse, nakupovať v obchode a iné. Je to naozaj smutné zistenie. Ešte smutnejšie bude, ak týchto primitívov a hlupákov stretneme v slovenskom parlamente na čele s Kotlebom a Cuperom. Myslel som si, že nič horšie ako mečiarovci už v slovenskej politike byť nemôže.

Mýlil som sa. Tým horším variantom je ešte zbastardený kotlebovec-mečiarovec. Vyzerá to tak, že Mečiar a jeho SISka zasiala dobré semeno. Klíčilo pomaly, klíči a uvidíme, kam až vyklíči. Už 6. marca 2016.

Marian Zaboj

redaktor

doplenené v rámci vyváženosti o príspevok kollárovho trola Jána Fegyo 🙂

fegyo

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

ŠOKujúce dôkazy. Ako MATOVIČovci priznili právny štát SLOVENSKO?

140 prípadov nezákonných a úmyselných konaní. Publikácia Úradu vlády SR o týchto činoch má 141 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *