Home / POLITIKA / Odporný odkaz Dobrovodského Ficovi: Posielam Ti HOVNO Róbert

Odporný odkaz Dobrovodského Ficovi: Posielam Ti HOVNO Róbert

Hnusná predvolebná kampaň do slovenského parlamentu nemá konca kraja. Najnovšie vytiahol Oskar Dobrovodský HOVNO na predsedu vlády Róberta Fica.

oskar fb

Oskar Dobrovodský je poslanec bratislavského vyššieho územného celku za Belousovovej stranu. Aktuálne kandiduje na poslance slovenského parlamentu za Kollárovú rodinu. Dobrovodský na svojom FB profile obvinil politikov (sám je poslancem a politikem VUC), že k nemu  presťahovali 32 asociálov. Kollárov kandidát na poslanca tiež konštatuje, že SMER potrebuje dementných a sprostych voličov.

Myslíme si, že aj predvolebná kampaň by mala mať svoje hranice. Oskar D. by nemal strácať nervy. Keď už Oskar vydržal toľko rokov v susedstve s cigánmi, trochu slušnosti v predvolebnej kampani by mu neuškodilo, lebo chýba mu už len pár krokov a vstúpi s Borisom Kollárom do slovenského parlamentu ako VÍŤAZ. Bola by škoda, ak by vstúpil Oskar do parlamentu ako sedlák s hovnom na topánkach. 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Je rozhodnuté! MATOVIČ-HEGERova VLÁDA končí!!! Čo bude ďalej so Slovenskom?

Klinec do MATOVIČ-HEGERovej VLÁDY dáva exMATOVIČOV poslanec. Prídáva sa aj kotlebova kandidátka Vorobelová. Tenista Ján Krošlák, …

Jeden komentár

  1. Oskar zije medzi ciganmi tak zdegeneroval a ktovie ci sam neni cigan,ak s hovnami rad naraba a na jeho profile sa starym ludom nadava do dementov,asi aj jeho foter dement-ono je to zumpa a cim dalej viac presvedcuje ze medzi nim a jeho susedmi nie je ani velky rozdiel

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *