Home / POLITIKA / Priatelia vodcu Kim Čong-una zo VZDORU natočili ostré VIDEO za SOCIALIZMUS. To musíte vidieť!

Priatelia vodcu Kim Čong-una zo VZDORU natočili ostré VIDEO za SOCIALIZMUS. To musíte vidieť!

Priatelia kórejského vodcu zo strany VZDOR natočili video a vyrazilo do ostrého predvolebného boja za víťastvom socializmu.

Už v minulosti  sme čitateľov DENNÍKa POLITIKA informovali v článku ŠOK: Severokórejský vodca Kim Čong-un chce cez VZDOR obsadiť slovenský parlament. Vráti sa SOCIALIZMUS?, že chlapci zo VZDORU sa s vecami nemazlia. Idú tvrdo za vecou socializmi a v rámci predvolebnej kampane natočili aj zaujímavé propgandistické video. Ako náš denník informoval Ivan Gaľa – tajomník VZDOR – strana práce, tak video je sprevádzané talianskou komunistickou piesňou Bandiera Rossa (Červená vlajka). Pieseň je známa z protifašistického odboja a boja za spravodlivejší socialistický systém.

Narozdiel od bohatých kapitalistických strán a hnutí, ktoré nás zaplavujú profesionálnymi výtvormi reklamných agentúr, video VZDORÁCI natočili vo svojom voľnom čase a zadarmo a má predstavovať to, čo so socialistickým hospodárstvom urobilo 26 rokov kapitalizmu, no zároveň predstaviť novú generáciu mladých ľudí, ktorí sa rozhodli kapitalizmus poraziť. Strana zároveň v mesiaci február spustila druhú fázu bilbordovej kampane, ktorá nesie heslá „Volíme SOCIALIZMUS“ a „Zdravie nie je tovar, bývanie je právo“ uviedol na záver Ivan Gaľa

red.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Gürtler: Je dôležité si pripomínať deň obetí holokaustu a rasového násilia

Spomíname si na obete holokaustu. Pamätná tabuľa na budove rezortu školstva bude pripomínať smutné obdobie …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *